OFFOstatné

Pripútajte sa, odlietame spolu so Spider-Manom a United Airlines!

Dobrá reklamná kampaň je zárukou úspešného filmu. Spoločnosť Marvel s týmto našťastie nikdy nemala problém a inak tomu nie je ani pri filme Spider-Man: Ďaleko od domova. Najnovšie sa totižto spojilo štúdio Sony Pictures spolu s leteckou spoločnosťou United Airlines, aby nám priniesli vtipné bezpečnostné video.

Na jeho tvorbe sa podieľali herecké tváre ako Tom Holland (Peter Parker), Jacob Batalon (Ned) či Tony Revolori (Flash Thompson). Zatiaľ čo obyčajné bezpečnostné videá cestujúcich v lietadle nemusia baviť, toto si určite s radosťou pozrú. Stačí k tomu trochu kreativity a Spider-Man. Okrem iného si z dlhších letov spoločnosti United Airlines odnesiete aj vecný lietadlový “merch”.

Spider-Man a United Airlines sa spojili

Pri letoch na dlhších trasách zvyknú letecké spoločnosti dávať pasažierom takzvané “amenity kits“, teda niečo ako lietadlové súpravy. Tie v United Airlines najnovšie prichádzajú s tematikou Spider-Mana. Pasažieri sa môžu tešiť na masku na spanie, ponožky, obrúsky či malú prenosnú taštičku – a to všetko so vzormi pavúčieho muža!

Fanúšikom Marvelu je teda jasné, ktorou leteckou spoločnosťou budú najbližšie letieť. Samozrejme, United Airlines letí americké trasy, takže pri tohtoročnom lete do Chorvátska Spider-Mana určite nečakajte. Nižšie nájdete priložené bezpečnostné video, ktoré určite stojí za pozretie!

Vo filme Spider-Man: Ďaleko od domova bude cestovať aj Peter Parker. Ten sa presnejšie pozrie do Európy, kde naň čaká Nick Fury s neľahkou misiou. Z inej reality totižto prišla hrozba v podobe Elementálov, ktorí sú pripravení zničiť najväčšie európske metropoly.

Proti týmto príšerám sa postaví aj Quentin Beck a.k.a. Mysterio, ktorý podľa jeho slov taktiež pochádza z alternatívnej reality. No a pokiaľ si chcete nového Spider-Mana užiť čo najviac, tak zaleťte aspoň do bratislavského IMAXu!

Premiéra nás čaká už 4. júla 2019. Tak čo, tiež sa neviete dočkať?

Zdroj: hypebeast.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  OFFOstatnéVýber šéfredaktora

  Ako sa chrániť pri sledovaní a sťahovaní filmov a seriálov?

  Ostatné

  Do Bratislavy prichádza majstrovský program Y-Festu. Objaví sa aj Kazma a ďalší

  OFFOstatné

  Red Bull výzva: Choďte sa bicyklovať a vyhrajte skvelé ceny

  OFFOstatné

  Kto vyhral tanečný battle Red Bull Dance Your Style?

  Pridaj komentár