Miles bojuje proti Spider-Manom z iných vesmírov v traileri na Spider-Man: Across the Spider-Verse

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Spider-Man patrí medzi najobľúbenejších komiksových hrdinov vôbec. Len za posledných 20 rokov si ho zahrali až traja herci v troch rôznych filmových sériách. Dostali sme taktiež aj animovaný film, ktorý sa zameral na tzv. „spider-verse“, teda Spider-Manov z rôznych vesmírov. A tento film bude mať pokračovanie s názvom Spider-Man: Across the Spider-Verse, ktoré práve dostalo oficiálny trailer.

Zatiaľ čo Spider-Man: Into the Spider-Verse (po slovensky Spider-Man: Paralelné svety) nasadil laťku poriadne vysoko, pokračovanie ju určite prekoná. Už teraz totiž vieme, že sa v ňom objaví až 240 postáv zo 6 rôznych vesmírov. Od tvorcov filmu sme sa taktiež dozvedeli, že každý vesmír bude mať svoj vlastný štýl animácie alebo kresby, a tak pôjde opäť aj o skvelé vizuálne dielo.

Oficiálny trailer filmu Spider-Man: Across the Spider-Verse

Miles Morales (Shameik Moore) vyrástal od času, kedy sme ho naposledy videli. To si uvedomila aj jeho mama Rio Morales (Luna Lauren Vélez). Tá ho prosí, aby na seba dával pozor (aj keď v traileri to, samozrejme, povedala obšírnejšie). Nové zábery nám ďalej ukazujú Gwen Stacy (Hailee Steinfeld), ktorá prišla po Milesa a spolu sa vybrali cestovať po multiverse.

Tam máme možnosť pozrieť si veľké množstvo Spider-Manov, medzi nimi napríklad aj Spider-Mana PS5 alebo vlkolaka Spider-Mana. Ukazuje sa aj Spider-Man 2099/Miguel O’Hara (Oscar Isaac), ktorý bol v potitulkovej scéne prvého filmu a spolu s ostatnými Spider-Manmi v traileri napadne Milesa. Ten musí bojovať ako o život, pričom práve 2099-tka mu dáva najviac zabrať.

Miles Morales Gwen Stacy Spider-Man: Across the Spider-Verse
Zdroj: ign.com

Hlavný záporák je zahalený rúškom tajomstva

Zatiaľ nie je jasné, prečo ho napadli, no určite to bude mať niečo do činenia so záporákom tejto časti a rovnako aj tretej časti s názvom Spider-Man: Beyond the Spider-Verse (premiéra 29. marca 2024). Bude ním Spot (Jason Schwartzman), záporák, ktorý ma schopnosť vytvárať teleporty z čiernych škvŕn. V traileri sa však neukázal, čo je určite škoda.

Akciou nabitý trailer nás teda ešte viac navnadil na film, v ktorom sa okrem vyššie spomínaných postáv ukážu aj Peter B. Parker (Jake Johnson), Milesov otec Jefferson Davis (Brian Tyree Henry), Spider-Punk/Hobart Brown (Daniel Kaluuya) alebo Spider-Woman/Jessica Drew (Issa Rae). Film príde do kín 2. júna 2023.

Čo hovoríte na prvé oficiálne zábery z filmu? Tiež sa už neviete dočkať tohto očakávaného pokračovania?

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -