Spider-Man: Bez domova dostal IMAX trailer a hromadu nových plagátov

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Nový IMAX trailer na Spider-Man: Bez domova

Do premiéry najočakávanejšieho superhrdinského filmu tohto roka ostávajú dva týždne a kiná na Slovensku sú stále zatvorené. Otázka toho, či do 16. decembra stihnú otvoriť kinosály, stále visí vo vzduchu. Aspoň čiastočne nám zlepšuje náladu a skracuje čakanie nový IMAX trailer na film Spider-Man: Bez domova, ktorý láka na 26 % viac obrazu. Tí, ktorí navštevujú bratislavský IMAX vedia, že v našej krajine niet lepšieho kino-zážitku. Sám Tom Holland v novom rozhovore prezradil, že bojové scény v Bez domova sú absolútne odlišné od všetkých ostatných Spider-Man filmov.

Okrem vizuálneho zážitku sa môžeme tešiť na tvrdé súboje, ako vysvetľuje Holland: „V tomto filme je niekoľko bojových scén, ktoré sú veľmi násilné,“. Dodal, že samotný štýl súbojov sa bude veľmi líšiť od toho, čo sme doposiaľ videli. Spider-Mana dokonca uvidíme v pästnom súboji. Fanúšikovia sa už nemôžu dočkať, dôkazom sú rekordné počty predpredaju vstupeniek do kina. Americká spoločnosť Fandango spustila predpredaj 1. decembra a Spider-Man: Bez domova takmer okamžite prekonal najlepší prvý deň predpredaja tohto roka. Spidey tak pokoril tohtoročnú Black Widow a získal najväčšie čísla od Avengers: Endgame z roku 2019.

Hromada nových plagátov

Spolu s novým IMAX trailerom dorazili aj nové IMAX plagáty. Nás však najviac zaujali tri charakterové plagáty, ktoré nám zblízka ukazujú trojicu zloduchov – Electro (Jamie Foxx), Doctor Octopus (Alfred Molina) a Green Goblin (Willem Dafoe). Dostávame tak zatiaľ najlepší pohľad na Electrov oblúkový reaktor, ktorý bude poháňať jeho elektrický oblek. Aby toho nebolo málo, Marvel vydal ešte štyri ďalšie plagáty. Všetky nájdete priložené nižšie.

Dostaneme sa podľa vás do konca roka do kín na nového Spider-Mana? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: hypebeast.com, thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -