Očakávaný druhý trailer na Spider-Man: Bez domova je tu. Sleduj epický súboj naprieč multiverzom

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Mám 22 rokov, študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Dočkali sme sa. Druhý trailer na marvelovku Spider-Man: Bez domova rozbíja internet, pretože sa ho fanúšikovia dožadovali už mesiace. Štúdiá Sony Pictures a Marvel Studios zvolili veľmi tajnostkársky marketing, keďže prvých plagátov sme sa dočkali len nedávno. Na svetlo sveta však vychádzali rôzne úniky záberov a informácií, ktoré donútili spoločnosti vytiahnuť svoje (takmer) najsilnejšie zbrane. Ten osudový deň konečne nadišiel a vy si môžete užiť otvorenie Marvel multiverza, po ktorom diváci tak dlho bažili.

Napojíme sa priamo na koniec filmu Spider-Man: Ďaleko od domova, ktorý prezradil skutočnú identitu pavúčieho muža celému svetu. Môže za to Mysterio (Jake Gyllenhaal), ktorý svoju smrť našil na triko Petera Parkera (Tom Holland). Jeho najbližší sú vďaka tomu vo veľkom nebezpečí, a tak poprosí o pomoc Doctora Strangea (Benedict Cumberbatch). Stačí jediné nepodarené kúzlo zabudnutia k tomu, aby celý New York terorizovala nevídaná hrozba. Cez brány multiverza do MCU dorazia nepriatelia Spider-Mana, ktorých dôverne poznáme zo starších filmov.

Menovite Green Goblin (Willem Dafoe) zo Spider-Man, Doctor Octopus (Alfred Molina) zo Spider-Man 2, Sandman (Thomas Haden Church) zo Spider-Man 3, Lizard (Rhys Ifans) z The Amazing Spider-Man a Electro (Jamie Foxx) z The Amazing Spider-Man 2. Cieľ našich obľúbených hrdinov je jasný. Zajať všetkých záporákov a poslať ich naspäť do svetov, z ktorých prišli. Druhý trailer zatiaľ neukázal náznak Tobeyho Maguirea a Andrewa Garfielda, Marvel a Sony si ich podľa všetkého šetria až do kinosál.

Druhý trailer na Spider-Man: Bez domova

Dámy a páni, pozeráme sa na splnený sen všetkých fanúšikov komiksov. Druhý trailer na Spider-Man: Bez domova dokazuje, že už o mesiac dostaneme skutočné šialenstvo naprieč multiverzami, ktoré tvorcovia veľkosťou prirovnávajú k Endgame. Svedčí tomu aj údajná stopáž, ktorá sa vyšplhá na 2 hodiny a 39 minút. Dostaneme tak doposiaľ najdlhší a najveľkolepejší Spider-Man film. Temný príbeh ukončí aktuálnu trilógiu, po ktorej je budúcnosť pavúčieho muža v Marvel Cinematic Universe otázna. Najviac sa skloňovala možnosť, že Tom Holland prejde do Sony Pictures Universe of Marvel Characters (viď. potitulková scéna filmu Venom 2: Carnage prichádza).

Nový únik informácií, ktorý sme vám zhrnuli v samostatnom článku, však hovorí inak. Podľa neho sa Spidey dočká od Marvel Studios ďalšej filmovej trilógie, ktorú doplnia tri série animovaného seriálu Spider-Man: Freshman Year. V ňom sa okrem Peterovho prvého ročníku na strednej dočkáme aj príbehovej výplne medzi samotnými filmami. Samozrejme treba brať do úvahy, že sa stále jedná o nepotvrdené informácie. Budúcnosť pavúčieho muža nám odhalí až čas, teraz sa vráťme do prítomnosti.

Vo filme Spider-Man: Bez domova sa okrem vyššie spomenutých mien ukážu aj Zendaya ako MJ, Jacob Batalon ako Ned, Marisa Tomei ako teta May, Jon Favreau ako Happy Hogan, Tony Revolori ako Flash Thompson, Benedict Wong ako Wong a ďalší. Všetko nasvedčuje tomu, že sa vráti tiež Charlie Cox ako právnik Matt Murdock/Daredevil. Slovenská premiéra je naplánovaná na 16. decembra 2021.

Na detailnejší rozbor druhého traileru a jeho scén sa pozrieme v samostatnom článku, ktorý vám pripravíme v priebehu tohto dňa.

Naplnil druhý trailer na Spider-Man: Bez domova všetky vaše očakávania? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -