Uniknuté zábery z filmu Spider-Man: Bez domova odhaľujú všetko, po čom fanúšikovia roky túžia!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Uniknuté fotky z filmu Spider-Man: Bez domova

Nepochybne najočakávanejším komiksovým filmom tohto roka je Spider-Man: Bez domova. Tento projekt je opradený toľkými teóriami, že sa to nedá ani spočítať a všetci ho už chcú konečne vidieť. Ako to pri filmoch takéhoto kalibru býva, postupne unikajú z nakrúcania a marketingu aj rôzne fotky či videá. Dve nové uniknuté fotky a dokonca aj jedno video by mali potvrdiť, že sa v Spider-Man: Bez domova ukážu tri očakávané postavy.

Nimi sú Daredevil (Charlie Cox), Raimiho Spider-Man (Tobey Maguire) a The Amazing Spider-Man (Andrew Garfield). Ide už o akési verejné tajomstvo, že tam majú byť, no oficiálne ich nikdy nepotvrdili ani v traileri, ani v inom propagačnom materiáli. Do sveta sa však dostali zábery v trochu horšej kvalite, ktoré aj napriek tomu vyzerajú vierohodne. Ide o fotografie zobrazené nižšie:

Keď si ich rozkliknete, môžete vidieť všetkých troch doterajších hraných Spider-Manov, bok po boku. Stoja blízko rieky, možno na moste, na ktorom bojoval Hollandov Spider-Man s Doctorom Octopusom (Alfred Molina) v traileri, či oficiálnych fotkách. Napriek bežným upraveným uniknutým fotografiám, táto vyzerá pomerne vierohodne. Podobne ako druhá fotografia v príspevku.

Na tej okolo stola v byte Petra Parkera sedí on, Happy (Jon Favreau), teta May (Marisa Tomei) a, nečakane, právnik Matt Murdock (Charlie Cox). Tento slepý pán v noci behá po New Yorku ako muž bez strachu Daredevil a tiež sa už dlho vraví o tom, že bude obhajcom Petera. Ten je totiž obvinený z vraždy Mysteria. Či bude vo filme ako právnik alebo aj ako hrdina, je otázne.

Video s Hollandom a Maguirom

Von sa dostalo aj video, ktorého súčasťou mal byť zrejme aj nový trailer a príhovory niektorých hercov. Medzi nimi okrem Hollanda bol aj Tobey Maguire, ktorý si tam pochvaľoval prácu s Tomom Hollandom. Vyzdvihol to, ako dobre sa sním pracovalo a ako obdivuje jeho prácu. Video je priložené pod fotkami, ktoré sme vám ukázali už vyššie.

Samozrejme, uniknuté fotky, hoc aj pravé, nič nepotvrdzujú, keďže to robia len oficiálne materiály. Aj tak je to ale vzrušujúce vidieť, že zrejme to, o čom sníva veľká časť Marvel fanúšikov, sa naozaj stane. Teraz nám treba počkať už len na ďalší trailer, ktorý by podľa niektorých zdrojov mohol vyjsť už na ďalší týždeň. S určitosťou to ale potvrdí film, ktorý bude mať premiéru 16. decembra 2021.

Čo vravíte na uniknuté zábery zo Spider-Man: Bez domova? Sú podľa vás pravé? Podeľte sa o vaše názory s nami dole v komentároch!

Zdroj: cbr.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -