Seriál Spider-Man: Freshman Year ukázal prvé fotky! Vieme tiež, kedy vyjde a obnovený bol o ďalšiu sériu

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Prvé fotky zo Spider-Man: Freshman Year

Štúdio Marvel sa okrem hranej seriálovej tvorby rozhodlo zamerať aj na animované seriály. Prvým z nich bol What If…?, ktorý nám ukázal rôzne alternatívne svety hlavného vesmíru. Jedným z už dlhšiu dobu oznámených je aj animovaný seriál Spider-Man: Freshman Year, ktorého prvé fotky nám boli ukázané na Comic-Cone 2022 v San Diegu. A tie nám toho prezradili celkom dosť.

K seriálu ešte oznámili, že vyjde niekedy v roku 2024. Aj napriek tomu, že prvá séria vyjde až o dva roky, už teraz ho predĺžili o ďalšiu, druhú sériu, ktorá bude niesť názov Spider-Man: Sophmore Year. Seriál napíše Jeff Trammel, ktorý bude zároveň pôsobiť ako výkonný producent. Či sa do hlavnej úlohy pavúčieho muža vráti (a nadabuje ho teda) Tom Holland je zatiaľ otázne.

Prvé fotky odhaľujú Petera, jeho priateľov, spojencov a záporákov

Seriál by sa mal zamerať na Petrove prvé superhrdinské roky života v MCU. Štýl animácie má byť akousi poctou starším komiksom s týmto hrdinom, a preto bude celý seriál vyzerať retro komiksovo. V seriáli sa môžeme tešiť okrem Spider-Mana na rôznych iných známych tínedžerov, napríklad Amadea Choa, Niko Minoru alebo Harryho Osborna, ktorí bude jeho kamaráti.

Tešiť sa môžeme ale aj na známejších MCU superhrdinov, medzi ktorých patrí Doctor Strange či Daredevil. Druhého spomínaného by mal nadabovať Charlie Cox, ktorý ho hrá aj v hranej verzii. Fotky ukazujú, že v seriáli bude aj mnoho známych záporákov Spider-Mana. Spomedzi všetkých napríklad Norman Osborn, Rhino, Scorpion, Chameleon alebo Doctor Octopus.

Čo vravíte na prvé fotky zo seriálu? Páči sa vám takýto retro komiksový štýl?

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -