Spider-Man víta novú kolegyňu! Ktorá herečka si zahrá slávnu priateľku Petra Parkera vo filme Homecoming?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Spider-Manova ikonická priateľka je obsadená! Ktorá herečka si ju zahrá?

Pri prečítaní týchto nadpisov ste pravdepodobne začali rozmýšlať nad tým, kto je tá slávna priateľka. Vo svete Spider-Mana totižto figurujú dve. Obe rovnako dôležité v živote Petra Parkera. Reč je o Gwen Stacy a Mary Jane Watson. Ak si myslíte, že tento článok bude práve o červenovlasej kráske, tak vás sklamem. Či sa Mary Jane aspoň objaví vo filme bohužiaľ netušíme. Dnes sme sa však dozvedeli, kto si zahrá dcéru policajného kapitána a Spider-Manovu prvú lásku, Gwen Stacy.

Gwen Stacy vo filme Spider-Man: Homecoming!
Gwen Stacy vo filme Spider-Man: Homecoming! Zdroj: youtube.com

No a rovno vám prezradím, že sme ju už mali možnosť vidieť v prvom traileri! Na obrázku vyššie vidíte scénu z traileru o ktorej vravím. Blonďavé dievča s čelenkou na hlave je skutočne práve Gwen Stacy. Herečka pritom nie je vôbec neznáma. Ak si pamätáte bláznivú komédiu Nice Guys, určite si spomeniete aj na filmovú dcéru Ryana Goslinga. Reč je totiž o austrálskej herečke, Angourie Rice. No a musíme povedať, že vyzerá ako vystrihnutá z komiksov. Otázne už je len to, či ju vlastne vo filme uvidíme ako potenciálnu Parkerovu priateľku. Trailery nám totižto prezradili, že v tomto filme sa Peter zaľúbi do Liz Allan, ktorú hrá Laura Harrier.

Angourie Rice je nová Gwen Stacy!
Angourie Rice je nová Gwen Stacy! Zdroj: thenewdaily.com.au

Osobne si teda myslím, že film nebude mať čas sa zaoberať vyberaním medzi dvoma potenciálnymi priateľkami. Ak by malo k niečomu medzi Petrom a Gwen dôjsť, tak to bude až v pokračovaniach. Alebo sa to nestane vôbec a v ďalších filmoch rovno preskočíme k Mary Jane Watson. Aj keď, nemyslíte, že by to bola škoda? Predsa len, ak obsadili už takúto pomerne známu herečku do takto ikonickej roli, nevyplýtvali by ju na pár sekúnd vo filme ako vedľajšiu postavu. Na túto otázku nám však odpovie už len sám čas. Spider-Man: Homecoming príde do kín už 7. 7. 2017!

V sérii The Amazing Spider-Man si Gwen zahrala oscarová herečka, Emma Stone
V sérii The Amazing Spider-Man si Gwen zahrala oscarová herečka, Emma Stone; Zdroj: pinterest.com

Čo vravíte na novú Gwen Stacy? Myslíte, že ju vo filmoch uvidíme ako Petrovu priateľku? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -