Spider-Man je doma! Prvá hudobná ukážka z filmu Spider-Man: Homecoming od šťastia rozplakala nejedného fanúšika!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Soundtrack nového Spider-Mana sa už teraz môže postaviť vedľa predošlých!

Môžte ich milovať aj nenávidieť, no jednu vec im uprieť nemôžete. Doteraz malo všetkých päť Spider-Manových filmov vynikajúcu hudbu. Či už to bola ikonická téma Dannyho Elfmana, Hornerova vokálna epika, alebo moderné a veľkolepé Zimmerove prevedenie, všetky sa môžu zapísať ako to najlepšie z filmovo-komiksovej hudby. S novým Spider-Manom však prišla ťažká úloha. Vyrovnať sa všetkým piatim. Ako teda bude znieť nový Spider-Man, keď sa k nemu postavil Marvel?

Ten teda ako skladateľa zamestnal skvelého Michaela Giacchina, ktorý už pre Marvel vytvoril hudbu z Doctora Strangea, a dokonca aj novú Marvel znelku. No a je to práve Giacchino, ktorý sa s nami podelil o prvý hudobný kúsok z nového Spider-Mana. Jeho 37-sekundovú ukážku, ktorú zverejnil na svojom Twitteri už teraz ľudia porovnávajú s Elfamanovou ikonickou. Prečo? Pretože aj túto na 100% poznáte!

No a ak už toto neznamená, že Marvel skutočne víta Spider-Mana naspäť doma, tak už skutočne neviem čo. Giacchino sa teda rozhodol, že ak máme vidieť pravého Spider-Mana, musíme ho aj počuť. Zakomponovanie najikonickejšej Spider-Man znelky zo 60. rokov bol teda fantastický nápad, no nemyslite si, že to je všetko. Pravdepodobne sa jedná iba o časť hlavnej témy!

Giacchino už dávnejšie povedal, že vytvára svoju vlastnú Spider-Man tému. Vraj v nej chce ukázať malého chlapca, no v hrdinskom štýle. Ak je teda jeho téma kombinovaná s touto klasickou, budem trúfalý a dovolím si povedať, že nás možno čaká najlepší Spider-Man soundtrack, a dokonca aj Marvel soundtrack. Jedna vec je však istá. Ak praví Spider-Man fanúšikovia budú v kine počuť túto znelku, z kinosály ich budú musieť vyvážať na nosítkach!

Čo vravíte na novú Spider-Manovu hudbu? Myslíte, že nás čaká najlepšia hudobná Spider-Manova interpretácia? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJTwitter

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -