Čo sa stane, keď váš najlepší kamarát zistí, že ste Spider-Man? To vám prezradí prvý klip z filmu Spider-Man: Homecoming!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prvý Spider-Man Homecoming klip je na svete!

Už za dva mesiace nás čaká rozsudok nad Spider-Manom. Dokáže nám Marvel konečne ukázať dokonalý film o ich najpopulárnejšom hrdinovi? Na všetko nám odpovie už iba čas. Ten sa však ale kráti, a preto sa marketing na tento film musí už poriadne začať. Po dvoch traileroch teda prichádza prvý klip, ktorý nám ukazuje niečo, čo sme v starých filmoch ešte nevideli. Spidey svoje tajomstvo odhalil svojmu najlepšiemu kamarátovi!

Presnejšie povedané, kamarátovi, ktorý ho po odhalení nechcel zabiť alebo s ním randiť. No a už tento klip nám ukazuje Spider-Mana, ako pravú komiksovú postavu. Ste tínedžer, máte úžasné superschopnosti, a nemáte sa o nich s kým porozprávať. Petrovi sa teda určite život trochu zlepší, i keď, teraz na seba berie ešte väčšiu zodpovednosť. Parker mu totižto o svojom tajomstve povedať nechcel!

Ako teda celá situácia vyzerá si pozrite vo videu. Za zmienku ešte stojí aj menší klip po skončení toho hlavného. Opäť vidíme trochu z postavy Michelle, ktorú hrá Zendaya. Ak si pamätáte, o nej kolovali správy, že by mohla byť Mary Jane Watson. Neviem ako vám, no podľa mňa má od nej zatiaľ celkom ďaleko. Posúďte to už ale sami, v tomto vtipnom prvom klipe z očakávaného letného hitu od štúdia Marvel, Spider-Man: Homecoming.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=3XPGdQ6UFTM]

Čo vravíte na klip? Tešíte sa na Spider-Mana? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -