Čo sa stane, ak Tony Stark zavolá Petra na sledovanie zápasu NBA? Pozrite si vtipnú reklamu na Spider-Man: Homecoming!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Šikovný marketing? Aspoň to štúdiu Sony ide!

Nebudem tu ani začínať o štúdiu Sony. „Dobrý film“ je niečo, čo toto štúdio vydáva naozaj zriedka. Marketing však vedia robiť poriadny. No a teraz, keď sa im otvorili dvere do MCU, to chcú poriadne využiť. Osobne vám radím, nepozerajte už žiadne klipy ani TV spoty. No neodchádzajte ani z tohto článku. Prečo? Pretože táto reklama vám neukáže žiadne spoilery k filmu, no navnadí vás naň rovnako dobre!

Ak tu máme nejakých fanúšikov basketbalu, tak viete, že v noci z piatka na sobotu sa odohrával dôležitý NBA zápas. No a Sony sa ho spolu so svojím Marvelovským pavúčim hrdinom rozhodli promovať. Dôvod nám už je dnes jasný. Počas zápasu nám Marvel predstavil ich prvý trailer na film Black Panther. Ten si nás samozrejme opäť získal, a Marvel nám znovu dokázal, že ich filmy v kinách jednoducho nezmeškáme.

Spider-Manove marketingové videá na túto udalosť boli pôvodne rozdelené na 4 časti. Keďže s nimi ale Sony bolo maximálne spokojné, rozhodli sa všetky štyri zlepiť dokopy, no a dokonca k nim aj pár sekúnd pridať. V reklame sa dokonca objaví aj Stan Lee a slávny raper DJ Khaleed. Spider-Man sa tu dokonca zoznámi s MJ (aj keď, nie je to tá, ktorú myslíte). Viac už vám však vravieť nebudem. Podotýkam, v reklame sa nenachádzajú scény z filmu, takže o spoilery sa nebojte. Ja osobne už len dúfam, že Spider-Man: Homecoming sa zaradí medzi tie dobré Sony filmy.

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=UdDFpmNmor4]

Pobavila vás reklama? Sledovali ste tento NBA zápas? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -