Nové informácie o Spider-Man: Homecoming

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

o tom, čo sme sa dozvedeli, že MCU získa práva na Spider-Mana, veľa ľudí ostalo skeptických. Niektorí neprijali už druhý reboot od Sony s Andrewom Garfieldom, nie to ešte tretí. Situácii neprispel ani fakt, že novým Peterom Parkerom sa stane Tom Holland. No po jeho debute v Civil War sa to všetko zmenilo. A tak je natáčanie nového rebootu Spider-Man: Homecoming v plnom prúde, a máme z neho nové info a fotky.

Už dávnejšie sme sa dozvedeli, že jeho tetu May si strihne oscarová Marisa Tomei. Vo filme Petera znova navštívi aj Tony Stark (Robert Downey Jr.). Povráva sa, že vo filme by mala hrať aj Zendaya, Peterovu potencionálnu lásku. Záporákom bude tentokrát Vulture, v jeho roli sa nám pravdepodobne ukáže Michael Keaton.

Vulture

Vo filme sa objaví aj Happy Hogan

Dnes sa potvrdilo, že v novom Spider-Manovi sa objaví aj Happy Hogan (Jon Favreau). Happy (Jon) je Tonyho bodyguardom, a zároveň režisérom Iron Mana 1 a 2. Osobného bodyguarda si zahral v Iron Man 3. Jon naposledy režíroval The Jungle Book, no znova sa vracia do MCU. Zatiaľ nieje známe či aj ako režisér nejakého filmu, ale určite vo vedľajšej roli.

Spider-Man zahalený v tieni

Tom Holland postol na Instagram zaujímavú fotku. Na fotke z natáčania je zahalený v tieni. Touto cestou chcel poďakovať Georgeovi J. Cottleovi, jeho kaskadérskemu koordinátorovi. Tom Holland moc pomoci pri stuntoch nepotreboval, pretože je skúsený gymnasta. Ale aj tak mu George pomáhal pri priebehu celého natáčania. George často pracuje aj s Christopherom Nolanom. Robil stunt double pre filmy ako The Dark Knight a Inception. Neskôr ich začal koordinovať, napríklad v The Dark Knight Rises a Interstellar.

Tom Holland

Ku fotke sa Tom vyjadril slovami:

Ďakujem @georgejcottle a jeho tímu za to, že zo mňa spravili badassa. #spidermanhomecoming #stunts

Nové fotky z natáčania zamerané na Marisu Tomei

Na internete sa objavili nové fotografie z natáčania filmu. Na fotkách môžeme vidieť Petera Parkera (Tom Holland) a jeho MILF frajerku tetu May (Marisa Tomei).

Merisa Tomei a Tom Holland

Merisa Tomei

Tom Holland

Tom Holland a Marisa Tomei

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -