Uvidíme v pokračovaní filmu Spider-Man: Homecoming aj Gwen Stacy?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Dočkáme sa Gwen Stacy v MCU Spider-Man sérii?

Spider-Man a jeho priateľky. To bolo hlavné sústredenie predošlých dvoch Spider-Man sérií, keď táto postava ešte nezdieľala práva s Marvel štúdiom. Teraz ho však majú v rukách práve oni, no a zatiaľ nám ukázali, že sa chcú od tých prvých vzdialiť. Ak však chcú skvelého komiksového pavúčieho muža, budú sa musieť vrátiť k veciam, ktoré tie série už použili. A to platí hlavne o priateľkách.

Áno, v Spider-Man: Homecoming sa síce Petrovi páčila Liz, ktorú si zahrala Laura Harrier, no nešlo o vyslovenú romancu, akú ukázali starí Spider-Mani. Ostatne, prečo by aj malo ísť, veď Liz predsa nie je tá priateľka, do ktorej sa Peter na škole zaľúbil. Tou odjakživa bola Gwen Stacy, ktorá ak si spomínate, bola pôvodne ohlasovaná aj do prvého filmu. Dokonca sa vravelo o herečke Angourie Rice (The Nice Guys), ktorá počas jedného interview informáciu o nej ako Gwen nevyvrátila.

Vo filme ste dokonca Angourie mohli vidieť ešte aj oblečenú ako Gwen z komiksov s jej klasickou čelenkou a šatami. Bohužiaľ, vo filme bola kreditovaná ako Betty Brant, čo vyzerá, že bolo rozhodnutie na poslednú chvíľu. Predsa len, ak by Gwen chodila na rovnakú školu s Petrom, bolo by divné, ak by v nej Parker nenašiel zaľúbenie hneď na prvý pohľad. Teraz to ale vyzerá tak, že situáciu s Gwen majú vyriešenú. Začalo sa totiž šepkať o tom, že robia casting na blonďavé európske dievča, ktoré by prišlo na Spider-Manovu školu počas výmenného pobytu.

UPDATE: Herečka Angourie Rice, ktorá je oblečená ako Gwen Stacy je nakoniec vo filme kreditovaná ako Betty Brant; Zdroj: youtube.com

Gwen alebo Mary Jane?

To by bolo perfektné riešenie pre ďalší film. Otázne by ale bolo, či by sa však táto Gwen stretla s rovnakým osudom, ako tá komiksová. Vyzerá to ale tak, že to bude závisieť na celom MCU Spider-Man pláne. Ak s ním dostaneme iba trilógiu, určite si Gwen užijeme iba jeden film, ak však spomínaných 5 filmov, mohla by sa v univerze zdržať dlhšie. Každopádne, vyzerá to tak, že v MCU by chceli Petrovi dopriať poriadnu komiksovú priateľku, čo by bolo určite super, avšak, Gwen nie je jediná ikonická Spideyho priateľka.

Pri treťom filme ju podľa nás budú musieť vymeniť za jedinečnú Mary Jane, ktorá sa nám možno v MCU už predstavila v podaní herečky a speváčky Zendayi, síce iba ako Michelle „MJ“ Jones. Tu môžme tiež teoretizovať o tom, že buď je Zendaya náhradný plán na Mary Jane, alebo ide len o komiksové potešenie s tým, že v budúcnosti, keď uvidíme pravú Mary Jane, nikto jej MJ vravieť nebude. Ako to teda s Petrovými priateľkami bude nám napovie už len čas, no je veľmi zaujímavé o tom teoretizovať.

Máte radšej Mary Jane, alebo Gwen Stacy?
Máte radšej Mary Jane, alebo Gwen Stacy?, Zdroj: needtoconsume.com

Chceli by ste Gwen Stacy v druhom dieli Spider-Mana z MCU? Je Zendaya podľa vás tá Mary Jane, ktorá sa nakoniec stane finálnou Petrovou láskou? Ako to bude s Petrovými priateľkami v tomto univerze podľa vás? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -