v ,

Spider-Man: Homecoming prichádza s teaserom na trailer, ktorý uvidíme už zajtra! Ste pripravení?

Spider-Man: Homecoming Trailer Tease
Spider-Man: Homecoming Trailer Tease
REKLAMA
REKLAMA

Tento článok bude niečo ako flash new. A teda, pred pár minútami sa na internete objavilo ani nie 20 sekundové video. Dámy a Páni, Trailer Tease na film Spider-Man: Homecoming! Plnohodnotný trailer uvidíme už zajtra počas show Jimmy Kimmel Live. Áno, rovnaký Jimmy Kimmel, ktorý bude komentovať odovzdávanie Oscarov! Spider-Man: Homecoming Trailer Tease je tu!

A čo môžeme vidieť už z teaseru na trailer? No predsa to, že Spidey bude mať v tomto filme pavučiny pod rukami, ako to poznáme z komiksov! To, či ich bude mať len na vizuálnu okrasu alebo budú mať aj nejaký účel, napríklad plachtenie, uvidíme neskôr. Teaser je však rozdelený na 2 časťi. Prvá sa pravdebodne odohráva tesne pred Civil War. Tonyho bodyguard Happy doniesol Peterovi kufor, v ktorom sa nachádza oblek, ktorý sme videli v Civil War. Usudzujem tak preto, lebo na začiatku teaseru má na sebe vlastnoručne vyrobený oblek. V druhej časti vidíme Petera po udalostiach Civil War, už s pavučinami pod rukami.

REKLAMA
REKLAMA

Spider-Man: Homecoming Trailer Tease

Ste pripravení na zajtrajší výbuch internetu? Hneď ako bude trailer dostupný, tak vás informujeme, takže zostaňte naladený na REWIND.sk!

Foto: youtube.com

REKLAMA
REKLAMA

Čo si o článku myslíte?

Napísal Adam Martiš

Ujo si zo mňa robí srandu a podpichuje ma, pretože stále chodím do kina a pozerám filmy - Že prečo radšej nehrávam futbal. Nuž, filmy a seriály sú pre mňa tak ako záľubou, tak aj oddychom.

Roky v redakcií

Pridaj komentár