Videami z natáčania Infinity War pokračujeme, tentoraz so Spider-Manom. Pozrite, čo má na sebe!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Kamerám neunikol ani Spider-Man!

Dva dni po tom, ako sme mohli vidieť Visiona a Scarlet Witch spolu na scéne z Infinity War, prichádza ďalšie video z natáčania. No a tentokrát ide o nášho najobľúbenejšieho Marvel hrdinu. O tom, že Tom Holland točí Infinity War vieme už dávno. To nám potvrdilo štúdio Marvel osobne. Doteraz sme ho však vôbec nevideli v kostýme, iba v CGI rukaviciach. Keďže ale CGI nestačí, Spidey musel ísť točiť von, a to pravdepodobne v novom kostýme!

Tak ho teda opísal aspoň fanúšik, ktorý natočil toto kratučké video a následne zavesil na Instagram. Video je vcelku rozmazané, takže k nemu pridal popisok: “Nové video z natáčania #Spiderman v #AvengersInfinityWar. Vyzerá to na nový oblek, pokiaľ sa nerozhodnú dorobiť ho pomocou CGI #SpidermanHomecoming #Avengers“. Naskytla sa ale otázka, či je v obleku skutočne Tom. Ten však zase na svojom Instagrame zavesil vtipnú fotku, kde si objednáva kávu, a pod mikinou je stále oblečený v kostýme Spider-Mana. Usudzujeme teda, že by to mal byť on a ide o natáčanie Infinity War. Vyzerá to ale tak, že akcia nebude prebiehať iba vo vesmíre!

https://www.instagram.com/p/BTcg09xgMZA/

View this post on Instagram

Even spiderman needs a coffee break 😂📸/hazosterfield

A post shared by Tom Holland (@tomholland2013) on

Tešíte sa na Spider-Mana v Infinity War? Myslíte, že v Infinity War uvidíme ďalší Spideyho kostým? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah