Marvel’s Spider-Man: Miles Morales je nakoniec len expanzia, potvrdilo to Sony

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales je expanzia

Titul Marvel’s Spider-Man: Miles Morales nakoniec nie je samostatnou hrou, ako sa pôvodne očakávalo, a bola tak včera odprezentovaná. U fanúšikov tak zavládlo mierne sklamanie. Podľa vyjadrenia Sony pôjde len o remastrovanú verziu hry Marvel’s Spider-Man z roku 2018, pričom nás čakajú rôzne grafické vylepšenia, ktoré využijú potenciál pripravovanej konzoly PlayStation 5. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales je tak len expanzia do prvej hry, čo je obrovská škoda.

„Myslím, že by sme to mohli nazvať expanziou s vylepšeniami oproti predošlej hre,“ tvrdí Simon Rutter, jeden z predstaviteľov Sony. Môžeme očakávať vylepšenú grafiku, kratšie načítavanie, či raytracing. Otázkou zostáva aj spätná kompatibilita pôvodnej hry.

PlayStation tak zatiaľ neoznámilo v podstate žiadny veľký exkluzívny launch titul pre PS5. Za ten sme považovali práve nového Spider-Mana, no všetko je inak. Hra však bude stále vydaná hneď pri launchi. V najbližších mesiacoch nás ešte ale čaká viacero oznámení, tak uvidíme.

Zdroj: videogameschronicle.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -