Spider-Man: Miles Morales prichádza na PlayStation 5 ako launch titul. Kedy si ho zahráme?

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales je tu

Sony na nič nečakalo a svoju prezentáciu začalo obrovskou bombou. Na PlayStation 5 prichádza pokračovanie hry Marvel’s Spider-Man s názvom Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

Jedna z prvých hier, ktorá sa objaví na pripravovanej konzole PlayStation 5, bude pokračovanie Spider-Mana. Ako sa aj očakávalo, budeme v ňom hrať za Milesa Moralesa, ktorý získal svoje schopnosti ešte v prvej hre.

Je veľmi pravdepodobné, že jeho mentorom bude práve Peter Parker, ktorý sa k nám prihovára na začiatku traileru: „Hrdina sa nikdy nevzdáva. To tvrdil tvoj otec a mal pravdu. Teraz si na rade ty. Choď a buď hrdinom, Miles.“ Otec Milesa Moralesa bol totiž policajt a zomrel pri bombovom útoku.

Následne vidíme Milesov klasický čierno-červený oblek, ktorý ale vyzerá, že má v sebe schované nejaké tie vychytávky, ako napríklad nevideľnosť. Miles lieta po zasneženom New Yorku, ktorý vyzerá nádherne. Zachraňuje ľudí a dáva na frak zločincom. Video bolo zachytené na PS5 a hra vyjde niekedy okolo Vianoc.

Nič nečakané

Toto odhalenie vôbec nie je nečakané. Insomniac Games bolo totiž po obrovskom úspechu prvej hry rovno odkúpené spoločnosťou Sony a pokračovanie bolo jasnou záležitosťou. Nikto ho ale nečakal takto skoro, dva roky po Marvel’s Spider-Man. Vývojári tak zrejme pracovali na pokračovaní ešte pred jej vydaním.

Spider-Man: Miles Morales
Zdroj: venturebeat.com

Uvidíme, ako príbeh nadviaže na potitulkovú scénu, v ktorej sa objavil Harry Osborn a niečo, čo náramne pripomínalo Venoma. Bude tak veľmi zaujímavé sledovať, ako bude táto dejová linka pokračovať.

Marvel’s Spider-Man si fanúšikovia veľmi obľúbili, pretože to bola po veľmi dlhej dobe naozaj kvalitná hra s ich pavúčím hrdinom. Ponúkala dobre spracované lietanie, krásne a otvorené mesto, a príbeh plný zvratov. Hra bola taktiež plná rôznych easter eggov, čo jej ešte pridalo na popularite.

Chystáte si kúpiť PS5 spolu s hrou Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, alebo si radšej počkáte na ďalšie hry? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -