Konzolové hryOstatné

Spider-Man na PS4 už čoskoro dostane prvé DLC, tri nové obleky a Game Plus mód!

Pravdepodobne vám nemusíme pripomínať fakt, že Spider-Man na PS4 od Insomniac Games prekvapil celý svet. Dosvedčujú to aj samotné predaje hry, keďže ide o najpredávanejšiu exkluzívnu hru na PlayStation všetkých čias. Ešte pred samotným vydaním hry však bolo oznámené DLC, teda prídavok s názvom The City That Never Sleeps, ktoré je rozdelené na tri časti. Najprv boli hráči skeptickí a nahnevaní ohľadom toho, že hra ešte ani nevyšla a vývojári už predstavujú prídavný obsah. Po dohraní titulu by však každý hráč dal všetko za to, aby mohli pokračovať ďalej. Práve preto už 23. októbra vychádza prvá časť DLC, ktorá dostala podtitul The Heist!

Prvá časť DLC príde už o pár dní!

Nové príbehové misie nám konečne naživo predstavia postavu Felicie Hardy, známu aj ako Black Cat. V pôvodnej hre bola táto postava súčasťou vedľajších misií, no iba prostredníctvom hlasových nahrávok. Tentokrát však bude poriadnou súčasťou hry. The Heist takisto pridá novú frakciu nepriateľov, proti ktorým budeme bojovať. Taktiež sa môžeme tešiť na ďalšie výzvy na plnenie a na nové PlayStation trofeje na získavanie. Do hry sa takisto pridajú aj tri nové obleky – Scarlet Spider II, Resilient a Spider-UK. Tie môžu fanúšikovia poznať z televíznej série Ultimate Spider-Man alebo z komiksov Spider-Verse. Ďalšie dve časti DLC pridú v novembri a decembri tohto roku pod názvami Turf Wars a Silver Lining.

Spider-Man

Scarlet Spider II, Resilient a Spider-UK kostýmy; Zdroj: gamespot.com

Hráči už taktiež nedočkavo čakajú na aktualizáciu Spider-Man’s 1.07, ktorá mala byť pôvodne vydaná už 17. októbra. Nakoniec sme sa ale dozvedeli, že vyjde “čoskoro”. Táto aktualizácia bude totižto obsahovať Game Plus mód, ktorý nám dovolí hrať príbeh odznova. Avšak, dostupné budete mať všetky predom získané obleky, zručnosti a gadgety. Nový update zároveň prinesie aj dve nové trofeje a “Ultimate” obtiažnosť pre tých, ktorí chcú zažiť poriadnu výzvu. V skratke, máme sa na čo tešiť.

The Heist si môžete zakúpiť osobitne za 10 dolárov, alebo si predkúpite celé DLC City That Never Sleeps za 25 dolárov = 20€.

Zdroj: gamespot.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Ostatné

  Ako dopadol Viedenský Comic Con 2019 a kedy organizátori chystajú ďalšie podujatie?

  OFFOstatné

  Skvelá zľava na konzolu PlayStation 4 a hry trvá už len pár dní

  OFFOstatné

  Veľký výpredaj: Získajte takmer 30 % zľavu na PlayStation 4 počas Black Friday

  OFFOstatné

  Naozaj z Instagramu už čoskoro zmiznú lajky na príspevkoch?

  Pridaj komentár