Natáčanie pokračovania filmu „Spider-Man: Návrat domov“ sa začne pomerne skoro! Kedy a kde to celé vypukne?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Spoločnosť Sony a ich nadchádzajúci film Spider-Man: Návrat domov 2 začali chystať produkciu. Správa sa objavila začiatkom tohto mesiaca a potvrdila, že výroba by sa mala začať začiatkom júna, presnejšie v meste Berlín. Taktiež sa objavila informácia, že by sa tak malo stať presne 28. mája a túto novinku potvrdilo aj štúdio Marvel. Okrem toho sa dozvedáme, že natáčanie bude prebiehať v Nemecku a vo Veľkej Británii.

Presná lokácia na území Nemecka nie je známa, no prvé špekulácie sa už samozrejme dostavili. Vrátime sa na miesto (Lipsko/Halle), kde sa odohrala epická bitka vo filme Kapitán Amerika: Občianska vojna? Prezident spoločnosti potvrdil ešte v júli, že tento film bude prvým, ktorý začne Marvel fázu 4. Taktiež dodal, že sa dej filmu začne len pár momentov potom, ako skončí príbeh vo filme Avengers 4.

spider-man: homecoming
Zdroj: hdwallpapers.in

Peter Parker v ohrození?

Minulý mesiac sa na verejnosť dostala nahrávka z výberového konania, na ktorom sa nachádza Gwen Stacy. Herečka sa dostala do franšízy a s tým prichádzajú potvrdené niektoré teórie. Jednou z nich je aj tá, že by sme mali vo filme vidieť Petera Parkera študovať v zahraničí. Z toho vyplýva, že presun tejto postavy do Európy mohol byť vykonaný pre bezpečnosť tohto mladíka. Spomínaná bitka vo filme Avengers 4 o všetkom rozhodne a my zatiaľ môžeme len bádať.

V novembri sme sa taktiež dozvedeli, že oscarový herec J.K. Simmons by sa veľmi rád ukázal v pokračovaní. Spomínate si na túto postavu? Nekompromisný šéfredaktor Daily novín, Bugle J. Jonah Jameson. Toho sme si mohli všimnúť ešte v pôvodnej trilógii od Sama Raimiho. Herec v najnovšom rozhovore naznačil, že jeho úloha vo filme nebola vyvrátená, no taktiež ani potvrdená. O tom rozhodne samotná produkcia na čele s režisérom Jonom Wattsom, ktorého návrat sa dal očakávať. Vrátia sa aj pôvodní scenáristi, Chris McKenn a Erik Sommers.

Režisér Jon Watts sa na režisérsku stoličku vráti aj na pokračovanie
Zdroj: denofgeek.com

Tešíte sa na návrat filmu Spider-Man: Návrat domov 2? Čo všetko nám tento film ukáže a ako sa bude vyvíjať situácia vo svete Avengers? To všetko sa dozvieme až postupom času, kedy nám štúdio odhalí podrobnosti ohľadom príbehu. Do tej doby si budeme musieť počkať a dúfať, že sa daná výroba začne v stanovenom dátume.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -