Filmy

Natáčanie pokračovania filmu “Spider-Man: Návrat domov” sa začne pomerne skoro! Kedy a kde to celé vypukne?

Spoločnosť Sony a ich nadchádzajúci film Spider-Man: Návrat domov 2 začali chystať produkciu. Správa sa objavila začiatkom tohto mesiaca a potvrdila, že výroba by sa mala začať začiatkom júna, presnejšie v meste Berlín. Taktiež sa objavila informácia, že by sa tak malo stať presne 28. mája a túto novinku potvrdilo aj štúdio Marvel. Okrem toho sa dozvedáme, že natáčanie bude prebiehať v Nemecku a vo Veľkej Británii.

Presná lokácia na území Nemecka nie je známa, no prvé špekulácie sa už samozrejme dostavili. Vrátime sa na miesto (Lipsko/Halle), kde sa odohrala epická bitka vo filme Kapitán Amerika: Občianska vojna? Prezident spoločnosti potvrdil ešte v júli, že tento film bude prvým, ktorý začne Marvel fázu 4. Taktiež dodal, že sa dej filmu začne len pár momentov potom, ako skončí príbeh vo filme Avengers 4.

spider-man: homecoming

Zdroj: hdwallpapers.in

Peter Parker v ohrození?

Minulý mesiac sa na verejnosť dostala nahrávka z výberového konania, na ktorom sa nachádza Gwen Stacy. Herečka sa dostala do franšízy a s tým prichádzajú potvrdené niektoré teórie. Jednou z nich je aj tá, že by sme mali vo filme vidieť Petera Parkera študovať v zahraničí. Z toho vyplýva, že presun tejto postavy do Európy mohol byť vykonaný pre bezpečnosť tohto mladíka. Spomínaná bitka vo filme Avengers 4 o všetkom rozhodne a my zatiaľ môžeme len bádať.

V novembri sme sa taktiež dozvedeli, že oscarový herec J.K. Simmons by sa veľmi rád ukázal v pokračovaní. Spomínate si na túto postavu? Nekompromisný šéfredaktor Daily novín, Bugle J. Jonah Jameson. Toho sme si mohli všimnúť ešte v pôvodnej trilógii od Sama Raimiho. Herec v najnovšom rozhovore naznačil, že jeho úloha vo filme nebola vyvrátená, no taktiež ani potvrdená. O tom rozhodne samotná produkcia na čele s režisérom Jonom Wattsom, ktorého návrat sa dal očakávať. Vrátia sa aj pôvodní scenáristi, Chris McKenn a Erik Sommers.

Režisér Jon Watts sa na režisérsku stoličku vráti aj na pokračovanie

Zdroj: denofgeek.com

Tešíte sa na návrat filmu Spider-Man: Návrat domov 2? Čo všetko nám tento film ukáže a ako sa bude vyvíjať situácia vo svete Avengers? To všetko sa dozvieme až postupom času, kedy nám štúdio odhalí podrobnosti ohľadom príbehu. Do tej doby si budeme musieť počkať a dúfať, že sa daná výroba začne v stanovenom dátume.

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár