Štúdiá si to nakoniec neustrážili. Na internet sa totiž dostal trailer filmu Spider-Man: No Way Home

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 21 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Uniknutý trailer filmu Spider-Man: No Way Home

Nie je nič krajšie, ako keď sa ráno zobudíte a vidíte, že sa na internet dostal trailer očakávaného filmu. Teda, ak nie ste štúdio, ktoré stojí za vydaním toho filmu. V tom prípade asi najšťastnejší nie ste. Takýto prípad dnes museli riešiť štúdiá Sony a Marvel, pretože sa na internete objavil uniknutý trailer filmu Spider-Man: No Way Home. Tentokrát však nešlo o fanúšikovskú verziu.

Ide o veľmi očakávaný trailer, keďže film bude mať o nejaké tri alebo štyri mesiace premiéru. Fanúšikovia veľakrát skúšali predpovedať vydanie traileru, no nikdy sa ich predpovede neuskutočnili. Horúcim kandidátom na predstavenie bol CinemaCon 2021, na ktorom sa mal trailer predstaviť obecenstvu, pričom na verejnosť mal vyjsť až neskôr, možno ale niekedy tento týždeň.

Spider-Man No Way Home
Zdroj: theverge.com

Trailer ešte nie je dokončený

Trailer tak možno oficiálne vyjde naozaj do pár dní, keďže už teraz veľká časť fanúšikov vie, čo tam zhruba bude. Tým, ktorí si chcú vychutnať oficiálne vydaný trailer, radím ďalej nečítať, pretože spomeniem veci, ktoré sme v traileri mohli vidieť alebo sme boli schopní rozoznať. Uniknutý trailer vyšiel na väčšine platforiem ako video, na ktorom je vidno mobil, na ktorom je trailer pustený.

Ten je k tomu ešte nedorobený, o čom znační aj vodoznak VFX umelca na videu. Na pár scénach je dokonca tiež vidno, že sú hotové len z časti. Z traileru sa však dalo pochopiť, že Peter Parker (Tom Holland) má problém, keďže jeho superhrdinská identita je odhalená. Vidieť môžeme aj jeho kamarátov MJ (Zendaya) a Neda (Jacob Batalon) a asi aj jeho tetu May (Marisa Tomei).

Spider-Man 3 MCU
Zdroj: disney.com

Multivesmír je potvrdený

Spider-Man má jasný problém s tým, že každý pozná jeho ľudskú identitu a bojí sa preto o svojich blízkych. Zrejme preto vyhľadá pomoc Doctora Strangea (Benedict Cumberbatch). Ten na neho zoslal nejaké kúzlo, vďaka ktorému dokázal zrejme prejsť do multivesmíru. Potom nasledovalo pár nedokončených akčných scén, pričom v jednej mal Peter na sebe oblek Iron Spider.

V jednom momente sa zdalo, že bolo možné vidieť aj Electrov (Jamie Foxx) elektrický lúč a ukázal sa aj Doctor Octopus (Alfred Molina). To je zhruba tak všetko, čo sa dalo vidieť a pochopiť z traileru, pretože okrem zlej kvality obrazu bola zlá aj kvalita zvuku. Treba však veriť, že oficiálny trailer vyjde čoskoro, keďže film má u nás premiéru už 16. decembra 2021. O všetkých novinkách vás budeme informovať.

AKTUALIZÁCIA: Uniknuté zábery z traileru potvrdzujú prítomnosť Doctora Octopusa aj Electra – tentokrát Jamieho Foxxa v ľudskej podobe v žltej bunde. Najväčším prekvapením je návrat Willema Dafoe ako Green Goblina, o ktorého prítomnosti sa len šepkalo.

Čo hovoríte na opis prvého traileru? Aj vy sa už neviete dočkať tretieho MCU filmu o Spider-Manovi? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: hollywoodreporter.com, vulture.com, thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -