Pokračovanie oscarového animáku Spider-Man: Paralelné svety sa posúva vpred. Marvel už začal produkciu

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Produkcia animovaného filmu Spider-Man: Paralelné svety 2 sa oficiálne začala. Takúto skvelú novinku nám oznámil animátor Nick Kondo, ktorý informáciu uverejnil na sociálnej sieti Twitter.

Štúdio Sony sa tak môže konečne pousmiať, pretože po odložení filmov Morbius a Venom 2 potrebovali aspoň nejaký pozitívny impulz. Toto leto mal začal výrobu aj Spider-Man 3, ale podľa všetkého sa tak nestane. Aj preto nás môže tešiť aspoň fakt, že pokračovanie oscarového animovaného filmu sa pohlo vpred a dočkať by sme sa ho mali v priebehu apríla 2022.

Produkcia filmu Spider-Man: Paralelné svety 2 sa oficiálne začala

Veľmi krátka ukážka však neponúka žiadne stopy o tom, čo nás v pokračovaní čaká. No aj tak sa fanúšikovia Marvel filmov môžu začať tešiť, pretože od marca tohto roku sa žiadne filmy nevyrábali a koronavírus pozastavil celý filmový priemysel. A aj takéto maličkosti sú dôkazom toho, že to vo svete filmov konečne ožíva a výrobný tím filmu Spider-Man: Paralelné svety 2 už zaujal svoje pôvodné miesta

Predsa len, vyprodukovať tak náročnú animáciu, ako sme mohli vidieť v prvom filme z roku 2018, nie je vôbec jednoduché, čo potvrdil aj producent Phil Lord:

„JEDINé, čO MôžEM POVEDAť JE, žE NAD TýM SEDíME CELé DNI A NEBUDE TO VôBEC JEDNODUCHé. PLáNUJEme úROVEň POSUNúť EšTE O NIEčO VYššIE, takže vás čAKá VEľA PREKVAPENí, KTORé SA DOSTAVIA V ROKU 2022.“

Spider-Man: Paralelné svety 2 produkcia
Zdroj: TS Itafilm

Čo môžeme od pokračovania očakávať?

Tentokrát sa Marvel a Sony rozhodli pre zmenu režisérov a namiesto pôvodného tria – Bob Persichetti, Peter Ramsey a Rodney Rothman – sa v režisérskom kresle objaví Joaquim Dos Santos.

Okrem toho sa očakáva, že na svoje pôvodné miesta by sa mala vrátiť väčšina z hlavného hereckého obsadenia. Chýbať nebude samozrejme ani Shameik Moore, ktorý svoj hlas opäť prepožičia Milesovi Moralesovi.

Konkrétne podrobnosti o pokračovaní sú však stále zahalené pod rúškom tajomstva a na všetko ostatné si budeme musieť ešte chvíľu počkať. Stále sa nachádzame dva dlhé roky pred premiérou, ale ďalšie informácie by sa mohli dostaviť už v blízkej budúcnosti.

Tešíte sa na animovaný film Spider-Man: Paralelné svety, ktorého produkcia sa už začala? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -