Uvidíme pokračovanie filmu Spider-Man: Paralelné svety? Sony dáva definitívnu odpoveď!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Pre fanúšikov komiksov, animákov a superhrdinov prišiel v roku 2018 splnený sen… Hit od štúdia Sony, na ktorom pracovali stovky talentovaných tvorcov, nás naozaj ohromil. Mnohí ho prehlásili za najvernejší celovečerák i Spideym vôbec. S tým, ako skončil, ale stále myslíme na jedno: uvidíme niekedy pokračovanie Spider-Man: Paralelné svety 2? A ak áno, aké ďalšie projekty štúdio chystá? Poďme sa pozrieť na to, čo povedalo štúdio!

Spider-Man: Paralelné svety 2
Zdroj: amazon.com

Spider-Man: Paralelné svety 2 + ďalšie projekty

Zatiaľ čo Marvel Cinematic Universe ešte len naznačuje multiverse očakávanou novinkou, film Spider-Man: Paralelné svety sa doňho rovno ponoril. Veď predsa o ňom to celé bolo. Na samotnom konci sme sa síce museli rozlúčiť s rôznymi pavúčimi ľuďmi z iných vesmírov, no príbeh sa voľne zauzlil tak, že by sme ich ešte mohli vidieť. Čo sa podľa producentky Amy Pascal definitívne stane:

„Na pokračovaní tvrdo pracujeme. Môžete očakávať ďalší film.“

amy pascal sony pictures
Zdroj: variety.com

Budúcnosť Paralelných svetov

Ešte minulý rok tvorcovia naznačili, že ak film uspeje, určite začnú pracovať na pokračovaní a spin-offoch. A že teda uspel, to by som vám asi ani nemusel hovoriť… Svoj produkčný rozpočet viac ako zoštvornásobil, pričom taktiež vyhral Oscara za najlepší animovaný film.

Pred pár mesiacmi sme taktiež dostali správu, že producenti Phil Lord a Chris Miller sa pripojili ku tvorbe viacerých seriálov, medzi ktoré by mali patriť aj príbehy Paralelných svetov. Amy Pascal sa v rozhovore s io9 vyjadrila aj k tomu: „Myslím si, že máme úžasné seriály, na ktorých pracujeme a práve ich dávame dokopy.“

Spider-Man: Paralelné svety RECENZIA
Zdroj: polygon.com

V rámci možností sú aj iné spin-offy, či už filmové alebo seriálové. Čas odhalí detaily, no zatiaľ je skvelé vedieť, že na pokračovaniach sa už aktívne pracuje.A my sa už nevieme dočkať.

Tešíte sa na film Spider-Man: Paralelné svety 2 a pripravované spin-off seriály? Čo od nich očakávate? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: imdb.com, gamebyte.com, io9.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -