FilmyOdporúčameVýber šéfredaktora

Uvidíme pokračovanie filmu Spider-Man: Paralelné svety? Sony dáva definitívnu odpoveď!

Pre fanúšikov komiksov, animákov a superhrdinov prišiel v roku 2018 splnený sen… Hit od štúdia Sony, na ktorom pracovali stovky talentovaných tvorcov, nás naozaj ohromil. Mnohí ho prehlásili za najvernejší celovečerák i Spideym vôbec. S tým, ako skončil, ale stále myslíme na jedno: uvidíme niekedy pokračovanie Spider-Man: Paralelné svety 2? A ak áno, aké ďalšie projekty štúdio chystá? Poďme sa pozrieť na to, čo povedalo štúdio!

Spider-Man: Paralelné svety 2

Zdroj: amazon.com

Spider-Man: Paralelné svety 2 + ďalšie projekty

Zatiaľ čo Marvel Cinematic Universe ešte len naznačuje multiverse očakávanou novinkou, film Spider-Man: Paralelné svety sa doňho rovno ponoril. Veď predsa o ňom to celé bolo. Na samotnom konci sme sa síce museli rozlúčiť s rôznymi pavúčimi ľuďmi z iných vesmírov, no príbeh sa voľne zauzlil tak, že by sme ich ešte mohli vidieť. Čo sa podľa producentky Amy Pascal definitívne stane:

“Na pokračovaní tvrdo pracujeme. Môžete očakávať ďalší film.”

amy pascal sony pictures

Zdroj: variety.com

Budúcnosť Paralelných svetov

Ešte minulý rok tvorcovia naznačili, že ak film uspeje, určite začnú pracovať na pokračovaní a spin-offoch. A že teda uspel, to by som vám asi ani nemusel hovoriť… Svoj produkčný rozpočet viac ako zoštvornásobil, pričom taktiež vyhral Oscara za najlepší animovaný film.

Pred pár mesiacmi sme taktiež dostali správu, že producenti Phil Lord a Chris Miller sa pripojili ku tvorbe viacerých seriálov, medzi ktoré by mali patriť aj príbehy Paralelných svetov. Amy Pascal sa v rozhovore s io9 vyjadrila aj k tomu: “Myslím si, že máme úžasné seriály, na ktorých pracujeme a práve ich dávame dokopy.”

Spider-Man: Paralelné svety RECENZIA

Zdroj: polygon.com

V rámci možností sú aj iné spin-offy, či už filmové alebo seriálové. Čas odhalí detaily, no zatiaľ je skvelé vedieť, že na pokračovaniach sa už aktívne pracuje.A my sa už nevieme dočkať.

Tešíte sa na film Spider-Man: Paralelné svety 2 a pripravované spin-off seriály? Čo od nich očakávate? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: imdb.com, gamebyte.com, io9.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Herecké hviezdy ako obete i podvodníci vo filme Dokonalá lož

  Filmy

  TEÓRIA: Thanos stále žije a môže sa vrátiť do MCU. Potvrdzuje to táto vymazaná scéna z Avengers: Endgame

  Filmy

  Prečo má Elsa magické schopnosti a ako jej pomôže Anna? Ľadové kráľovstvo 2 už čoskoro odpovedá vaše otázky

  Filmy

  Máme sa na film V zajatí démonov 3 tešiť aj bez režiséra Jamesa Wana?

  Pridaj komentár