Najlepší animák roka sa vracia do kín! Kedy znova uvidíme oscarového Spider-Mana?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Minulý rok nám štúdiá splnili viaceré želania. Jedným z najväčších snov, ktoré sme však mali, bola konečne poriadna komiksovka. Je vôbec možné vytvoriť film, ktorý bude vyzerať ako komiks a ešte k tomu nás rovnako zabaví? Nuž, ako nám dokázalo Sony, možné to je! Animák Spider-Man: Paralelné svety sme si absolútne zamilovali. Pokiaľ sa vám páčil podobne ako nám, určite vás poteší správa, že Miles Morales sa vracia do kín!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=EyCX39JlKKI]

Spider-Man: Paralelné svety späť v kinách!

Kvalita filmu Spider-Man: Paralelné svety nie je len tak vymyslená. Potvrdzujú ju totižto napríklad aj vyše 360-miliónové tržby či fantastické ohlasy divákov a kritikov. No portáli Rotten Tomatoes sa animák chváli úžasným skóre 97%, na stránke Metacritic87/100 bodov a na česko-slovenskom čsfd.cz krásnych 88%. Popravde, od kreatívnej dvojice režisérov, producentov, scenáristov a filmových vizionárov Phil Lord a Christopher Miller sme nič iné ani nečakali.

Paralelné svety sa tu však ani zďaleka nezastavili. Najambicóznejší Spider-Man si zabojoval aj na tohtoročných Oscaroch, kde sa mu podarilo získať Cenu Akadémie za Najlepší animák roka. Ešte predtým si domov odniesol aj ceny ako Zlatý glóbus či BAFTA, pričom treba uznať, že si to určite zaslúžil. Aj preto sa film na obmedzený čas vracia do slovenských kín! Pokiaľ ste si ho teda dávnejšie nestihli pozrieť alebo ho radi uvidíte znova, určite naň zájdite.

Spider-Man: Paralelné svety RECENZIA
Zdroj: hypemagazine.co.za

Budúcnosť Spider-Mana od Sony Pictures

Príbeh filmu predstavuje brooklynskeho tínedžera Milesa Moralesa, ktorý je presvedčený, že je jediným Spider-Manom. Vďaka nebezpečnému experimentu sa však v jeho svete zrazu ocitne niekoľko ďalších pavúčích (nielen) mužov. Ak sa chcú ešte niekedy vrátiť domov, musia spojiť sily a opäť zachrániť svet.

Ak ste si animák Spider-Man: Paralelné svety zamilovali, máte sa na čo tešiť! Producenti už dávnejšie ohlásil viaceré pokračovania filmu a spoločnosť Sony Pictures tento rok zároveň v lete príde do kín aj s hraným pavúčím mužom – marvelovkou Spider-Man: Ďaleko od domova, ktorá bude mať svoju premiéru 4. júla 2019.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=4AHMhrN3CVk]

 

Ako sa vám páčil animák Spider-Man: Paralelné svety? Tešíte sa na jeho pokračovania a opätovný návrat tejto obľúbenej postavy do filmového univerza MCU?

Zdroj: TS itafilm.sk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -