Pokračovanie filmu Spider-Man: Homecoming sa bude točiť kúsok od nás!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Kde sa bude točiť pokračovanie filmu Spider-Man: Homecoming?

Ak je tu náhodou niekto, kto sa bál, že Spider-Man: Homecoming nebol taký „veľký“ aký mal byť, s dvojkou bude určite spokojný. Veľký samozrejme myslíme štýlom natáčania, keďže prvý diel sa natáčal iba v okrajoch New Yorku, Berlíne a trochu aj vo Washingtone DC. Neviem síce, či by niekto vyslovene chcel, aby sa Spider-Man točil inde ako v New Yorku, no ak áno, dvojka ho rozhodne poteší.

Práve včera boli zverejnené informácie o tom, kde všade sa bude pokračovanie točiť. Ako prvý bol potvrdený New York, čo asi aj každý čakal. No hneď za ním nasledujú 3 veľmi prekvapivé lokácie. Pokračovanie sa totižto bude natáčať aj v Londýne, Benátkach a Prahe. Presne tak, ak žijete v Prahe alebo ju pravidelne navštevujete, možno tam v lete uvidíte práve Marvel štáb.

Spider-Man vo filme Avengers: Infinity War
Spider-Man vo filme Avengers: Infinity War; Zdroj: ew.com

Samozrejme koľko scén sa bude v Prahe natáčať je neznáme, no určite to nebude chvíľkové natáčanie. Čo to teda znamená pre príbeh filmu? Nuž, vyzerá to tak, že zvesti sa vyplňujú. Peter Parker by mal byť podľa prvých informácií študent na výmennom pobyte v zahraničí. Už dávnejšie boli dokonca oznamy ohľadom hľadania mladej európskej blonďavej herečky, ktorá by si podľa všetkého mala strihnúť Gwen Stacy. Čo je však pravda a čo nie naozaj nevieme. Jedno je však 100% isté, Spidey zavíta do Prahy. Ak by bol teda spomínaný príbeh pravdivý, určite by to bolo zaujímavé, keďže, údajne sa bude pokračovanie Spider-Mana diať pár minút po skončení udalostí filmu Avengers 4. Každopádne, na druhého Spideyho si počkáme ešte rok aj pár mesiacov, keďže film je naplánovaný na 5. júl 2019.

Tešíte sa na pokračovanie Spider-Mana? Chceli by ste, aby bol príbeh o tom, že je Peter Parker v zahraničí? Ste radi, že sa takáto veľká Marvelovka bude natáčať aj v Prahe? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -