Po Avengers: Endgame sa aj Spider-Man: Ďaleko od domova vracia do kín

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Nový Spider-Man sa vracia do kín. Keď vyšiel film Avengers: Endgame, štúdio Marvel dúfalo, že 11 rokov budovania univerza MCU sa im oplatí. A to sa aj stalo. Závod o titul najúspešnejšieho filmu švetkych čias bol napínavý, kedy Kevin Feige oznámil informáciu, ktorá všetko mala zmeniť. Posledná veľká tímovka sa vrátila do kín s novými scénami, vďaka čomu si ju najväčší fanúšikovia šli pozrieť znova. Opakuje sa táto taktika aj s Peterom Parkerom?

film spider-man
Zdroj: trzcacak.rs, wall.alphacoders.com

Spider-Man sa vracia do kín

Z filmu Spider-Man: Ďaleko od domova sa už dávnejšie stal najúspešnejší hit štúdia Sony. Portál Box Office Mojo zverejňuje, že komiksovka si zarobila 1,1 miliardy amerických dolárov. Avšak, „len“ 377 miliónov z tejto sumy priniesli do kasy americkí diváci, čo však štúdio Marvel čoskoro zmení.

Ako uvádza Movieweb, nový Spider-Man sa vracia do kín. Americkí diváci by si ho v kinách mali znova pozrieť už 30. augusta. Zatiaľ nie je jasné, či sa bude znova premietať aj u nás na Slovensku. Ak sa však bude opakovať priebeh, aký sme pozorovali pri Endgame, Peter Parker by sa do našich kín mohol vrátiť do pár týždňov. Budeme si však musieť počkať na oficiálne potvrdenie.

Spider-Man sa vracia do kín
Zdroj: wearemoviegeeks.com

Čo bude vo filme nové?

Nová verzia Spider-Man: Ďaleko od domova bude obohatená o bonusový materiál. Pod tým by sme podľa všetkého mali rozumieť doteraz nezverejnené zábery. Informácie z portálu Discussing Film hovoria o viacerých vymazaných scénach, medzi ktorými by mala byť aj nejaká akčná sekvencia.

Viacej detailov zatiaľ nepoznáme, no bližšie informácie očakávame už v nasledujúcich dňoch. Medzitým môže byť zaujímavou myšlienkou rozhodnutie Disney / Marvel. Inšpirovali sa dodatočnými tržbami Avengers: Endgame a chcú z divákov dostať ďalšie peniaze? Máme očakávať, že každá marvelovka bude odteraz „nekompletná“ a všetky scény uvidíme až na druhýkrát? To bude ešte zaujímavé…

spider-man
Zdroj: digitalspy.com

Spider-Man: Ďaleko od domova sa odohráva po udalostiach filmu Avengers: Endgame. Svet sa veľmi zmenil a všetci si prešli nepríjemnými situáciami, Peter sa preto teší na dovolenku s kamarátmi. Tú mu však preruší Nick Fury, ktorý ho zoznámi s Quentinom Beckom. Spolu sa pokúsia poraziť mocných Elementálov, ktorí zaútočili na Zem.

Čo si myslíte o návrate nového Spider-Mana do kín? Ak sa vráti aj na Slovensko, pôjdete si ho pozrieť? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: discussingfilm.net, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -