Súboj Spider-Man vs Venom je reálny. Bude postava cestovať medzi univerzami?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Názov filmu Spider-Man: Návrat domov je vďaka posledným pár dňom opäť relevantný. Peter Parker je po menších nezhodách opäť súčasťou Marvel Cinematic Universe a dokonca vieme, kedy ho najbližšie uvidíme. Stane sa tak v pokračovaní jeho sólovej série Homecoming, ktoré uvidíme už 16. júla 2021.

Film sa tak pridáva do kádru Štvrtej fázy MCU, ktorej rok 2021 bude naozaj plný – Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, Doctor Strange in the Multiverse of Madness, Spider-Man 3 a Thor: Love and Thunder. Vôbec po prvýkrát sa dočkáme štyroch MCU filmov počas jedného roka. Súčasťou novej dohody je aj ďalší film, v ktorom sa má Peter Parker ukázať.

pokračovanie venoma
Zdroj: reddit.com, canalcapitalmanagement.com, acfun.cn

Spider-Man v MCU a zároveň u Sony?

Jeho meno zatiaľ nepoznáme, no pokojne by to mohlo byť pokračovanie Doctora Strangea alebo niekedy v budúcnosti film Avengers 5. Spider-Mana teda uvidíme v ďalších dvoch MCU filmoch, no tam dohoda končí. Ako teda vyzerá jeho neskoršia budúcnosť? Ku novej dohode sa vyjadril aj šéf Marvel Studios Kevin Feige a producentka Amy Pascal zo Sony. Jedno z vyjadrení nám jasne napovedalo, že by sa okrem MCU mohol pavúči muž ukázať aj vo filmovom univerze, ktoré si vytvára štúdio Sony Pictures.

„On je taktiež jediným hrdinom so superschopnosťou prejsť medzi filmovými univerzami, takže zatiaľ čo Sony pokračuje vo vyvíjaní ich vlastného Spider-univerza, nikdy neviete aké prekvapenia môže budúcnosť priniesť.“

Kevin Feige tak pomerne jasne naznačil, že sa Spider-Man herca Toma Hollanda môže ukázať aj vo svete Sony’s Universe of Marvel Characters, ktorý odštartoval film Venom. Možno sa teda dočkáme zdieľaného vesmíru, ktorý skôr či neskôr spojí MCU filmy so Sony filmami ako Venom 2 alebo Morbius.

Marvel vymazal Spider-Mana
Zdroj: movietele.it, zonglanxinwen.com

Tým pádom by sme sa konečne mohli dočkať súboja medzi Spider-Manom a Venomom Toma Hardyho. Štúdiá by svojim spôsobom vytvorili filmové paralelné svety, medzi ktorými by Peter Parker mohol voľne prechádzať a cestovať. Zatiaľ síce nič nie je oficiálne potvrdené, no slová šéfa Marvelu hovoria za všetko.

Chceli by ste, aby Spider-Man cestoval medzi univerzami MCU a Sony? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com, comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -