Tom Holland sa možno ukáže ako Spider-Man vo filme Venom 2. Čo o tom vieme?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Určite si pamätáte na minuloročné nezhody medzi štúdiami Disney a Sony, kedy Spider-Man na krátky čas opustil Marvel Cinematic Universe. Potom však nasledoval telefonát medzi opitým hercom Tomom Hollandom a výkonným riaditeľom Disney Bobom Igerom, ktorý všetko zachránil. Štúdiá sa tak zhodli na nových podmienkach, z ktorých budú profitovať obe strany.

Pavúči muž ostáva v MCU a na oplátku to vyzerá tak, že si ho Sony môže požičať do svojho vlastného filmového univerza. To odštartoval úspešný film Venom (2018), ktorý sa už budúci rok dočká pokračovania pod réžiou Andyho Serkisa (Mowgli: Legend of the Jungle, Nádych pre lásku).

Venom 2
Zdroj: moviegasm.com

Filmu Venom 2 by sme sa mali dočkať 2. októbra 2020 a hlavným zloduchom bude Cletus Kasady a.k.a. Carnage, ktorého stvárni herec Woody Harrelson. Dokonca uvidíme aj jeho komiksovú priateľku Shriek, ktorú si zahrá Naomie Harris. Najnovšie informácie však hovoria o tom, že sa vo filme možno ukáže aj oveľa známejšia a obľúbenejšia postava.

Spider-Man vo filme Venom 2?

Portál Geeks Worldwide totiž uverejnil herecké obsadenie snímky Venom 2, ktorého súčasťou je aj Tom Holland ako Spider-Man. O jeho účasti vo filme sa však stále jedná a ešte nič nie je oficiálne potvrdené. Daniel Richtman na jeho Patreone takisto potvrdil, že Tom Holland je aktuálne v jednaní o účasť v tomto filme.

Spider-man vs venom
Zdroj: movieweb.com

K tomu dokonca prehlásil, že ide o súčasť dohody medzi Sony a Disney k tomu, aby Spider-Man mohol ostať v MCU. Zatiaľ je však nejasné, či má Holland stvárniť svoju MCU verziu Spider-Mana alebo úplne odlišnú verziu pavúčieho muža.

Nejde o tak veľké prekvapenie, keďže už nejaký ten piatok kolujú klebety o tom, že Tom Holland natočil cameo aj pre prvý Venom film. Neskôr sa dokonca hovorilo aj o tom, že práve Marvel prikázal štúdiu Sony vystrihnúť scénu so Spider-Manom z filmu Venom. Znamená to teda, že sú tieto dva svety nejakým spôsobom prepojené?

Odpoveď na túto otázku sa dozvieme až s príchodom filmu Venom 2. Chceli by ste, aby sa v ňom objavil aj Peter Parker? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com, hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -