Spider-Mana videli v Liberci natáčať v čiernom obleku! Čo to o novom filme prezrádza?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Spider-Mana videli v Liberci natáčať v čiernom obleku!

Pokračovanie Marvelovského hitu so Spider-Manom sa momentálne natáča u našich susedov v Čechách a my sme už dávno vedeli, že má ísť o poriadnu scénu. Už pred pár týždňami sme oznamovali postavenie kolotočov a stánkov na námestí Dr. E. Beneša v Liberci kvôli veľkej akčnej scéne. Stavanie sa teda pred pár dňami dokončilo a filmári sa tak včera konečne pustili do roboty.

Síce je prístup na natáčanie verejnosti pomerne neprístupný, takéto veľké scény nedokážu utajiť ani profíci z Marvelu. Spider-Man bol teda konečne videný na vrchole Ruského kolesa, avšak v pomerne netradičnom obleku. Nebolo totiž vidieť žiadne červené ani modré farby, iba čierne. Aspoň takto nám o tom vravia zdroje a vyzerá to tak, že mali pravdu keďže neskôr sa na internete objavila aj fotka.

https://www.instagram.com/p/BoEz3nVAJzW/?taken-by=dailyspiderman

Asi každého teda hneď napadne, že ide o symbiontský oblek, ktorý sme videli aj vo filme Spider-Man 3. Túto teóriu nám však vyvracia už samotný autor fotky, ktorý začul, že by malo ísť o komiksový Stealth oblek, takzvaný „tajomný“. Ako si ho teda mohol vyrobiť sám Peter nám je zatiaľ pomerne nejasné, no môže v tom mať prsty organizácia S.H.I.E.L.D.. Už mnohé zdroje nám totiž tvrdili, že práve S.H.I.E.L.D. si v tomto filme najmä Spider-Mana na nejakú misiu. Žeby ho teda vybavili aj vlastným utajeným oblekom?

Nuž, Samuel L. Jackson aj s Cobie Smulders už dávnejšie boli videní ako pre film natáčajú scény, takže táto teória je viac než možná. Veľké natáčanie v Liberci neskôr pokračovalo výbuchmi a zutekaným davom. Na scéne sa nachádzali herci Jacob Batalon a Angourie Rice z prvého filmu a čoskoro by sa mal ukázať aj Jake Gyllenhaal ako záporák Mysterio. Ako dlho sa však ešte film plánuje natáčať v Čechách je zatiaľ nejasné.

Spider-Manov stealth suit v komiksoch
Spider-Manov stealth suit v komiksoch; Zdroj: spiderman.wikia.com

Čo hovoríte na nový oblek Spider-Mana? Myslíte si, že bude v tomto filme pracovať pre S.H.I.E.L.D.? Boli ste sa pozrieť na natáčanie? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -