Spin-off seriálu American Horror Story s názvom American Horror Stories dostal prvú ukážku

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Nový spin-off seriálu American Horror Story s názvom American Horror Stories dostal nový trailer, po ktorom len ťažko divák v noci zaspí. Originálny seriál z produkcie Ryana Murphyho mal premiéru v roku 2011. Každá séria ponúka nové miesto, čas, postavy a príbeh.

Spin-off American Horror Stories dostal nové plagáty a trailer

Po novom Murphy rozširuje svoju populárnu franšízu o nový spin-off seriál. Seriál bude mať premiéru 15. júla na streamovacej platforme Hulu. Tento týždeň sa objavili aj prvé plagáty tohto voľného pokračovania, na ktorých sa objavil známy „Murder House“ z prvej série originálneho príbehu a postava v známom latexovom odeve, taktiež z prvej a ôsmej série.

Dom a postava sa objavili aj v novom traileri. Ten ukazuje ženu v čiernom latexovom odeve, ktorá nás sprevádza do domu. Každá izba odhaľuje rôzne zábery z originálneho seriálu. Medzi nimi sú monštrá, laboratóriá a chodby z psychiatrie. Okrem toho sa objaví aj druhá postava, tentokrát mužská. Postavy na seba zaútočia nožmi a žena zvíťazí. Trailer pretínajú scény s vetami: „Strach nesie novú podobu. Nová zvrátená analógia.“ Trailer si môžete pozrieť nižšie v Twitter príspevku seriálu.

Čo hovoríte na nový trailer? Tešíte sa na spin-off? Vaše dojmy nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -