Obľúbená filmová séria Bad Boys dostáva spin-off seriál! Ako sa bude volať a uvidíme v ňom pôvodného Willa Smitha?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Spin-off filmovej série Bad Boys

Ešte pred nejakým časom nám bolo oznámené, že obľúbená filmová séria Bad Boys (Ničomníci) dostane svoj prvý spin-off seriál! S ním prichádza aj oficiálny názov seriálu – LA’s Finest. Síce je celý projekt ešte len vo svojich začiatkoch, no televízna stanica NBC by chcela svoj nový výtvor vypustiť už na jeseň.

LA’s Finest sa zameriava na herečku Gabrielle Union z Bad Boys 2, špeciálnu agentku menom Sydney „Syd“ Burnetta. Tá zažíva životné chvíle, kedy sa z detektívnej agentúry DEA dostáva do LAPD. Neskôr sa stáva partnerkou Nancy McKeeny, ktorú si zahrala herečka Jessica Alba. Jej život je od Syd úplne odlišný, nakoľko bude jej postava pracujúcou matkou. Zatiaľ čo sa snažia zdielať svoj životný štýl a nejde im to, v práci ukazujú, že v danom remesle sú naozaj najlepšie.

Kto z pôvodných hercov sa vráti do LA’s Finest?

Herečka Union nebude jediná, ktorá sa pripojí k pripravovanému seriálu z pôvodnej filmovej série. Okrem nej sa môžeme začať tešiť na herca Johna Salleya, ktorý nemôže chýbať. Ten by si mal zopakovať svoju úlohu Fletchera, expertného počítačového hackera z oboch filmov.

Zatiaľ bohužiaľ neexistuje žiadne oficiálne slovo, že by sme v seriáli uvideli dve postavy, ktoré určite nemusím predstavovať. Will Smith a Martin Lawrence sú jednoznačne hviezdami filmov Bad Boys. Uvidíme od nich aspoň krátke cameo? Určite by to ocenil každý jeden fanúšik, ktorý na nových Bad Boys čaká už dlhých 15 rokov. Pôvodný film bol vypustený v roku 1995 a pokračovanie v roku 2003. Od toho momentu sme dostali len samé sľuby, bez žiadnych výsledkov.

zdroj: slashfilm

Seriál LA’s Finest bude pre herečku Gabrielle Union ešte len druhým seriálom, v ktorom si zahrá. Tým prvým je seriál Being Mary Jane, ktorý začal svoju púť v roku 2013 a nadchádzajúca piata séria bude poslednou. Čo sa týka herečky Jessicy Alby, tá si v seriáli nezahrala od roku 2015. Naposledy hosťovala v programe Barely Famous. NBC sa bude snažiť vypustiť seriál ešte na jeseň a nám neostáva nič iné, len si počkať na nové informácie. Tešíte sa na nadchádzajúci seriál zo série Bad Boys? 

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -