Spin-off k seriálu The Originals nás láka skvelým hereckým obsadením. Do projektu sa pridáva aj hviezda z Upírskych denníkov!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Spin-off k seriálu The Originals

Po dlhšom odmlčaní sa k nám konečne dostali nové správy ohľadom nadchádzajúceho spin-off seriálu televíznych The Originals. Jedna z nich sa týka hereckého obsadenia, pretože do pilotného dielu bolo pridaných ďalších šesť hercov. Tešiť sa môžu hlavne fanúšikovia Upírskych denníkov, nakoľko sa do projektu pridáva jeden odtiaľ herec. Jeho úloha nebola doposiaľ odhalená, ale zdá sa, že si herec zopakuje svoju úlohu Alarica Saltzmana.

štvrtá séria the originals
Zdroj: bein.net

Postava Alarica Saltzmana sa nachádza v oboch vyššie menovaných seriáloch. A ak tento pripravovaný spin-off seriál z prostredia The Originals dostane konečne zelenú, hercova postava sa stane jednou z hlavných v celom seriáli. No netreba zabúdať ani na postavu Hope, ktorá bude v nadchádzajúcich sériách vykreslená pomerne staršie. Taktiež sa zdá, že sa pilotný diel ocitne na Salvatorovej škole pre mladých a nadaných. Takéto niečo by dávalo zmysel, pretože finále 4. série The Originals nám ukazuje, ako sa Hope objaví práve v tejto škole.

Mladé hviezdy, ktoré dostali šancu sa ukázať!

Matthew Davis sa teda pripojí k herečke Danielle Rose Russell, ktorá si zahrá dospievajúcu Hope. No ešte nič nie je stopercentne isté. Televízia CW stále nedala seriálu oficiálne práva a čaká sa, ako sa vyvinie situácia s nadchádzajúcou piatou sériou The OriginalsDanielle Rose Russell nebude jediným nováčikom v nadchádzajúcom spin-offe. V projekte sa objaví aj herečka Aria Shahghasemi, ktorá by si vraj mala zahrať „milostný záujem Hope.“ Neminú nás ani herci ako Quincy Fouse, Kaylee Bryant a Jenny Boys.

The Originals
Zdroj: hypable.com

Ako som už však napísal vyššie, všetko závisí od nadchádzajúcej série The Originals. Tá by mala oficiálne započať svoju púť už 20 .apríla a veľa z nás si premiéru určite nenechá ujsť. Na zozname hercov sa totižto nachádza obrovský počet mladých hviezd, ktore sa budú chcieť odviazať a ukázať svoj talent. Ak by sa im to podarilo a piata séria uspeje, máme sa načo tešiť a potencionálny spin-off sa stane skutočnosťou.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. Upírske boli môj prvý seriál ktorý som začal pozerať na nete takže patrí medzi moje velmi obľúbené seriály aj napriek jeho chybám Originals sa mi páčia tiež vlastne dejovo viac ako TVD ale ďalší spin off už asi vynechám.. už predsa nemám 14 rokov ako pri TVD keď som začal pozerať a tak to asi pôjde mimo mňa ale ak sa budem nudiť tak možno pilotu dám aspoň šancu :D Ale na záverečnú 5 sériu TO sa teším

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -