Spin-off Rýchlo a zbesilo sľubuje hlbší príbeh. Dočkať by sme sa mali nových vzťahov, ktoré rozšíria tento filmový vesmír!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Od vypustenia filmu Deadpool 2 do kín ubehol nejaký ten čas a režisér David Leitch sa tak môže konečne sústrediť na svoj nadchádzajúci projekt. Rýchlo a zbesilo prichádza s prvým spin-offom, v ktorom si vychutnáme hviezdne duo Dwayne Johnson ako Luke Hobbs a Jason Statham ako Deckard Shaw. Štúdio Universal stanovilo dátum vydania filmu na 26. júla 2019 a natáčať by sa malo začať už túto jeseň. David Leitch taktiež odhalil, že tento film bude viac „uzemnený“, ako jeho predchodcovia.

„Myslím si, že tam bude mierny útlm, pretože je to začiatok. Príbeh o pôvode a v určitom zmysle začíname odznovu. Chceme, aby to bolo trochu viac zakotvené a orientované na postavenie charakterov a vytváranie vzťahov.“

Zdroj: wall.alphacoders.com

Uvidíme vo filme aj pôvodných hercov, ako Vin Diesel a iní?

Tento film bude založený na stretnutí hlavných postáv vo väzení počas filmu Rýchlo a zbesilo 8, a taktiež sa tam objavila aj potitulková scéna, ktorá určite potlačila k vzniku tohto projektu. To však viedlo k tomu, že bol herec Vin Diesel vytlačený z filmu. „Vlajková loď“ sa vždy sústredila na príbeh okolo postavy Dominica Toretta a jeho rodiny. Tentokrát to bude niečo úplne iné, a ponoríme sa hlbšie do špionážneho sveta dvoch agentov.

„Ponárame sa do ich sveta. Myslím si, že chceme vytvoriť vlastný pohľad na svet Rýchlo a zbesilo. Určite to však bude mať aj elementy z originálnej série. Viac však nazrieme do špionážneho sveta Shawa a Dwaynového sveta agentov. Samozrejme, chceme to vystavať na ich vzťahu a ich konflikte. Ich úžasná chémia medzi nimi poháňa celý film.“

Spin-off Rýchlo a zbesilo
Zdroj: hybridnetworkyt.com

Chris Chrisgan, ktorý napísal každý jeden film Rýchlo a zbesilo (okrem Tokyo Drift), sa opäť ujal písania scenára. Síce nám neboli poskytnuté žiadne informácie, čoskoro by sa to však mohlo zmeniť. Okrem spomínaného filmu séria určite ešte nekončí. Rýchlo a Zbesilo 9 je naplánované na rok 2020 a posledná splátka by mala prísť v roku 2021. Je však vysoko pravdepodobné, že si tento spin-off začne tvoriť vlastnú vedľajšiu sériu, ktorá bude pokračovať aj po ukončení hlavnej série. Takto sa režisér vyjadril na adresu svojho nového klenotu:

„Myslím, že sa musíme venovať obom. A bude to dlhodobé. Je pravda, že musíme vytvoriť scenár a priniesť ten najlepší film. Chceme do jadra zasadiť prvky, ktoré nám umožnia rozširovať tento vesmír a budeme mať dostatok nových postáv pre posun vpred. Na úplnom začiatku pri filme Rýchlo a Zbesilo sme mali niekoľko filmov, ktoré to spolu ťahajú už dlhých osem filmov. Preto musíme vytvoriť nový svet, aby sme v tom mohli pokračovať.“

Popri Johnsonovi a Stathamovi neboli zatiaľ oznámení žiadny iní herci. Režisér dokonca priznal, že nie je vylúčené zahrnutie pôvodných hercov v nadchádzajúcom filme. Zatiaľ to však riešiť nechcel, pretože je to citlivá téma. Vedeli by ste si vo filme predstaviť postavy, ktoré sme stretávali v pôvodnej sérii? Nič nie je vylúčené a viac sa dozvieme postupom času. Tešíte sa? 

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -