Štyri z piatich spin-off seriálov zo sveta Game of Thrones boli zrušené! Ktorý ako jediný projekt dostal zelenú a čo všetko nám ukáže?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Štyri spin-off seriály Game of Thrones boli zrušené!

Zima prišla a fanúšikovia sa začali tešiť na poriadnu dávku spin-off seriálov z prostredia Game of Thrones. Po úspešnej siedmej sérii sme sa dozvedeli, že svet plný vrážd a zvratov sa bude rozširovať. HBO vypracovalo 5 potencionálnych projektov, z ktorých sa však dočkáme len jedného. Prezident HBO Casey Bloys oznámil, že jedine Goldmanovej projekt dostáva zelenú a ostatné si dajú stopku. Na ako dlho, zatiaľ nie je známe. Takto zneli slová Bloysa, ktorý pochoval naše nadeje:

„V tomto okamihu nie sú žiadne iné plány. Dôvodom, prečo sme vytvorili toľko scenárov vo vývoji je, že sme chceli mať jednoducho prevahu. Mali by sme naozaj šťastie, keby sa nám podarilo priviesť všetkých 5 seriálov. No teraz sa sústredíme na jeden, z ktorého sme nadšení.“

Určite je to menšie sklamanie, že sa všetky pripravované spin-off seriály posúvajú na neurčito. Ako som už spomínal vyššie, tešiť sa môžeme na minimálne jeden, ktorého produkcia by sa mohla začať už v roku 2019. Seriál prinesie skúsená Jane Goldman, ktorá v minulosti napísala niekoľko kvalitných scenárov. Na jej zozname sa nachádzajú kúsky ako Kick-AssŽena v čiernom, alebo Kingsman séria vrátane pripravovaného druhého pokračovania a iné.

rozpočty spinoff seriálov Game of Thrones
Zdroj: melinc.com

Čo nám prinesie pripravovaný spin-off seriál zo sveta Game of Thrones?

Na seriáli okrem scenáristky úzko spolupracuje aj autor knižnej série George R.R. Martin. Príbeh nás zavedie niekoľko tisíc rokov pred udalosti, ktoré sa udiali v hlavnej dejovej línii seriálu. Dočkáme sa takzvaného „zlatého veku hrdinov“ a presunieme sa až do tých najtemnejších momentov. Seriál nám taktiež odhalí niekoľko desivých tajomstiev Westerosu a konečne uvidíme vzostup Bielych chodcov.

game of thrones prequel
Zdroj: wallpapercave.com

Minulý mesiac nám tvorca kníh prezradil, že sa v seriáli nevyskytne ani jedna z hlavných postáv seriálu Game of Thrones a namiesto toho dostanú priestor nové tváre. Už len teda dúfať, že sa všetko podarí a seriál začne svoju púť už budúci rok. Do tej doby si budeme musieť počkať a verím, že nás HBO čoskoro prekvapí s novými informáciami.

Zdroj: looper.com, comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. „Mali by sme naozaj šťastie, keby sa nám podarí priviesť všetkých 5 seriálov“ … Keď už píšete články tak ich píšte po slovensky! Hádam …keby sa nám podarilo priviesť….

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -