450-eurové špinavé a zničené tenisky sa vypredali len behom chvíle! Kto si ich ochotne kúpil?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Osobne si myslím, že nemá zmysel priamo riešiť módu takým štýlom, že „toto je škaredé a toto je pekné.“ Niekedy to už však zachádza do extrémov. Čo sa niekomu páči a čo inému nie, to je čisto subjektívny názor. Nikto nikoho nenúti si kupovať nové Yeezy, alebo zasa naopak nosiť žabky z Miletičky. Potom však príde taká značka ako Golden Goose, ktorá začne predávať špinavé a zničené tenisky s cenovkou 450€. Čo myslíte, môže sa niečo takéto slušne predávať? Realita mnohých z vás zaskočí!

špinavé a zničené tenisky Golden Goose Superstar Taped Sneaker
Zdroj: eu.usatoday.com

Ako predať špinavé a zničené tenisky?

Ak sa teda pýtate, kto by si niečo takéto ochotne kúpil, odpoveď je podľa všetkého takáto: prekvapivo veľa ľudí. Po návšteve internetového obchodu Nordstrom vás pri teniskách Golden Goose Superstar Taped Sneaker pravdepodobné prekvapí nápis „SOLD OUT“. Novinka prémiovej talianskej značky sa aj napriek pochybnostiam mnohých ľudí predávali až tak dobre. Konkrétne tento model prišiel s popisom „zničená univerzálna páska drží pokope použitú koženú tenisku v nízkom retro profile s ikonickou bočnou hviezdou a staromódnou koženou podrážkou.“ To už je čo povedať.

Twitter sa zaplavil rôznymi komentármi, no takmer všetci jednohlasne a nechápavo očividne neporozumeli tomuto štýlu. Na to internetový predajca odpovedal nasledovne: „Stále sa snažíme prinášať nové, rôzne a unikátne produkty. Uvedomujeme si, že štýl je subjektívny a nie každý zákazník si obľúbi každý z našich produktov.“ Takúto odpoveď však neprijal úplne každý.

špinavé a zničené tenisky Golden Goose Superstar Taped Sneaker
Zdroj: footwearnews.com

Jeden z používateľov Twitteru odpovedal s nechuťou. Nordstrom si vraj neuvedomuje, že chudoba nie je štýlová. Zákazníćka Worokyna Duncan ďalej povedala, že vyrastala v chudobe a krajšie veci si dovoliť nemohla – síce sa za to z časti hanbí, ale bol to jej boj, takže teraz je v šoku keď vidí, že značky ako Golden Goose tento vzhľad predávajú za stovky eur. Ostatní ľudia taktiež, samozrejme, hovorili, že takéto tenisky by si neobuli ani zadarmo, nie to ešte za 450€.

Na obranu Nordstromu a značky Golden Goose, títo predajcovia často zarábajú na špecifických chutiach malého počtu ľudí. Zákazníci častokrát vyhadzujú podobné sumy za roztrhané tričká. Podobná situácia tu bola už dávnejšie, kedy obchod predával nohavice zašpinené falošnou hlinou. No treba uznať, že či už by ste si niečo podobné na seba dali alebo nie, očividne aj pre tento štýl módy existuje trh. To, že už niekto za takéto veci vysolí stovky eur, je čisto a len ich vec.

hypebeast móda
Zdroj: dailynebraskan.com

Keby ste s teniskami Golden Goose Superstar Taped Sneaker videli niekoho na ulici, napadlo by vám, že ho stáli 450€? Aký je váš názor na podobnú módu? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: twitter.com, usatoday.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -