Ryan Reynolds, Will Ferrell a netradičné pojatie Vianočnej koledy. O tom je prvý trailer na vianočný film Spirited

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Tešíte sa na Vianoce? Určite áno, pretože kto by sa netešil na darčeky a, hlavne, vianočné filmy. Tých je momentálne neúrekom, pričom veľa z nich je napríklad inšpirovaných či priamo vyrobených aj podľa obľúbenej poviedky Vianočná koleda od Charlesa Dickensa. A práve ňou sa inšpiroval aj vianočný film Spirited, ktorý dostáva prvý trailer plný hudby a vtipov.

V hlavných úlohách sa ukáže Ryan Reynolds ako lakomý, no úspešný podnikateľ Clint Briggs, a Will Ferrell ako Duch súčasných Vianoc. Okrem nich dvoch sa ale môžeme tešiť aj na ďalších hercov: Sunita Mani (ako Duch minulých Vianoc), Patrick Page, Aimee Carrero, Joe Tippett, Marlow Barkley, Jen Tullock, P.J. Byrne a Octavia Spencer.

Prvý trailer na vianočný film Spirited

Hudba a vtipy. Z traileru je jasné, že film sa bude niesť v týchto dvoch aspektoch. Vidíme v ňom Ducha súčasných Vianoc, ktorý sa snaží pomôcť nájsť správnu cestu skúpemu boháčovi, rovnako ako v poviedke Vianočná koleda. Tenoraz to ale nie je Ebenezer Scrooge, ale Reynoldsov Clint Briggs. Ten hneď pochopí, že to bude ako zo známeho príbehu, a po krátkom váhaní sa na túto cestu vyberie.

Keďže tam hrá Reynolds a Ferrell, o zábavu bude postarané, čo vidíme aj na prvých záberoch. Film ešte k tomu režíruje Sean Anders, ktorý s Ferrellom už predtým nakrútil dve komédie zo série Ocko je doma. Jeho vianočný film bude zároveň aj muzikálom, čo je pre neho aj hercov skôr novinkou. Bude tak zaujímavé sledovať ich v takomto novom prostredí.

Spirited Ryan Reynolds Will Ferrell
Zdroj: imdb.com

Trailer je ale zároveň plne nabitý vianočnou energiou, vďaka ktorej sa začnete tešiť na Vianoce už teraz, v októbri pred Dušičkami. Podarí sa však Duchom Vianoc (opäť) vtesnať lakomému mužovi do hlavy to, že zmyslom života nie sú peniaze? Alebo bude mať tento, aj keď vianočný muzikál, iný koniec? To sa dozvieme už 18. novembra 2022, kedy tento film príde na streamovaciu platformu Apple TV+.

Čo hovoríte na prvé zábery z tohto vianočného filmu?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -