Filmy

Film podľa hernej predlohy Splinter Cell s Tomom Hardym nepôjde v šľapajách hry, bude oveľa akčnejší!

Minulý rok sa pokúsil film Assassin’s Creed zničiť všetky reči, že filmové adaptácie na hry sú zlé, žiaľ, nepodarilo sa mu to. Podarí sa to ale filmu Splinter Cell, ktorý by sa mal onedlho začať natáčať? Celkovo Assassin’s Creed neodišiel po finančnej stránke z boja zle, ale z filmového a profesionálneho áno. Keďže finančne sa Ubisoftu Assassin’s Creed vydaril, tak ich to nezastavilo a čoskoro sa má začať natáčať film Splinter Cell, kde zahviezdí herec Tom Hardy. Tento týždeň nám ale režisér Basil Iwanyk troška porozprával o pripravovanom filme.

“Máme scenár. Je trocha dlhší, ale je najlepší aký sme mali. Teraz keď som späť z Mexico City, musíme niektoré stránky vyhodiť a dať to Tomovi. Tento návrh meníme kvôli Tomovým poznámkam. Scenár mu doručíme o pár týždňov a pokúsime sa natočiť celý film ešte tento rok.”

Splinter Cell Film

Zdroj: playstationer.net

Taktiež sa vyjadril prečo bolo natáčanie Assassin’s Creed ľahšie a prečo začalo skôr

“Assassin’s Creed malo veľmi špecifický svet a veľmi špecifický príbeh. Vlastne všetko. Splinter Cell je ale len First-Person Shooting hra. Je to vyzývajúce urobiť takýto film, lebo nemáme žiaden príbeh, čo sprevádzal túto postavu a už vôbec nieje jedinečný. Preto bude Splinter Cell zaujímavý. Vytvorili sme si vlastný príbeh, vlastný svet. Ja si nemyslím, že výnimka potvrdzuje pravidlo, pretože si nemyslím, že náš film bude v kinách ako videohra. Bude to drsné. Tomov Hardyho akčný film a to je to, čo sme chceli.

Tom Hardy je ale aj hráč. A je to taktiež človek, ktorý má veľa známych v takomto svete. Nemyslím v hernom, ale v Special Ops svete. Chce si veľmi zahrať tú postavu, naozaj si ju chce zahrať.”

Iwanyk sa taktiež vyjadril, že ak pôjde všetko podľa plánu, tak Splinter Cell by mal navštíviť kiná už v roku 2018. Dúfajme, že pôjde všetko tak ako má a uvidíme tohto herného velikána raz na filmovom plátne.

About author

I love Pickles
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár