Herec Tom Holland pozná všetky spoilery a tajomstvá z filmu Spider-Man 3. Tvrdí, že ich neprezradí

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Svet Marvel Cinematic Universe pozná iba dvoch hercov, ktorí by dokázali vykecať aj kódy k jadrovým zbraniam. Tom Holland, predstaviteľ Spider-Mana a Hulk Mark Ruffalo by nikdy nemali robiť rozhovory bez prítomnosti ostatných kolegov. Práve predstaviteľ Petera Parkera je známy tým, že pokazil zážitok z Infinity War celej sále plnej divákov.

Odvtedy si z toho štúdio Marvel Studios robí srandu a nechali Tomovi „náhodou“ odhaliť prvý plagát na Avengers: Infinity War a názov filmu Spider-Man: Far From Home. Mark Ruffalo a Tom Holland sú jednoducho chronickí klebetníci a scenáre ku filmom by mali dostávať pár hodín pred natáčaním, aby nestihli nič prezradiť.

Tom Holland pozná spoilery k MCU filmu Spider-Man 3

Nanešťastie Našťastie, mladý herec nedávno prezradil, že sa zúčastnil veľkého stretnutia so štúdiami Marvel a Sony, kde sa dozvedel všetko o osude Petera Parkera. Pokiaľ si dobre pamätáte, tak film Spider-Man: Far From Home neskončil zrovna šťastne, pretože Mysterio odhalil pravú identitu Spider-Mana celému svetu. Zatiaľ môžeme len teoretizovať a polemizovať o tom, či sa Peter Parker bude schovávať, pretože jeho rodina a kamaráti budú nepochybne v nebezpečí.

Herec bol na červenom koberci premiéry filmu Onward vyspovedaný ohľadom filmu Spider-Man 3 a dokonca padla presná otázka o zapojení tímu Sinister Six vo filme. Počas celej otázky mal Tom úškrn na tvári a po rozmyslení odpovede povedal:

„Teraz viem úplne všetko. Mal som dôležité rokovanie s Marvel a Sony asi pred dvoma týždňami, takže viem všetky tajomstvá. Ale taktiež som urobil okolo tisíc rozhovorov, takže viem ako už viac nespoilovať filmy.“

Tomovi teda určite nedržíme palce a dúfame, že čo najskôr prezradí niečo dôležité. Určite predsa vie všetko o plánovanom prepojení svetov MCU a Sony univerza (Venom, Morbius), ktoré by mohlo započať už snímkou Morbius, v ktorej sa ukáže herec Michael Keaton ako Adrian Toomes / Vulture z filmu Spider-Man: Homecoming.

Medzitým sa produkcia snímky Spider-Man 3 začne už toto leto a premiéry sa neskôr dočkáme 16. júla 2021. Herca Toma Hollanda najbližšie čaká natáčanie filmovej adaptácie hry Uncharted, na ktorú čakáme už dlhé roky a produkcia by mala započať už o mesiac.

Myslíte si, že sa Tomovi naozaj podarí udržať jazyk za zubami? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -