Nová SpongeBob SquarePants hra dostáva pred vydaním ďalší trailer

Nenechajte si ujsť

Róbert Herda
Róbert Herda
Ahoj, ako si si už mohol prečítať, volám sa Róbert. Videohrám, knihám a hlavne kinematografii ako médiám, ktoré sú určené na rozprávanie príbehov, sa venujem už nejakú tú dekádu (ak si dobre pamätám, tak vlastne od dôb, čo som začal registrovať okolie). Najmä preto sa snažím všetko, čo z týchto oblastí prichádza skúmať a nezriedka analyzovať. Momentálne pracujem aj na vlastnej tvorbe a popritom sprostredkúvam čitateľom rôzne novinky, dojmy a recenzie z týchto oblastí.

Žltá hubka opäť vo virtuálnych vodách

SpongeBob SquarePants je detským hrdinom mnohých z nás. Unikátna rozprávková postavička, ktorá zažíva dobrodružstvá v podvodnom svete, postupom času expandovala zo seriálového prostredia do hier a dokonca i filmov.

V prípade, že aspoň trochu sledujete seriálové dianie, viete, že táto komická žltá hubka nie až tak dávno zažila comeback. V roku 2017 sa plnohodnotne tvorcovia vrátili k vytváraniu originálnych príbehov, pričom pokračujú dodnes.

Dlhoroční fanúšikovia, ktorí stihli medzitým značne vyrásť, sa mohli ísť na hviezdicu Patricka a hubku Boba pozrieť do kinosál v roku 2015, pričom na súčasné kalendárne obdobie je naplánované oficiálne pokračovanie.

Bolo teda zrejmé, že neubehne dlhá doba a SpongeBob sa vráti i na herné obrazovky. Tento mesiac sa tak naozaj stane, nakoľko po kvante prezentácií, gameplay videí a trailerov, oficiálne vyjde. Čo však ponúka a predstavuje posledná vydaná ukážka?

 

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom Rehydrated už v piatom traileri 

Vzhľadom k dostupnosti internetu a rýchlosti šírenia správ, sme si zvykli na to, že hry dostávajú bežne niekoľko trailerov predtým, než sa dočkáme finálneho produktu. Announcement trailer, launch trailer, gameplay trailer, second gameplay trailer a podobne.

Každopádne plnohodnotný remake Battle for Bikini Bottom (čo je jeden z najdlhších herných názvov posledného obdobia) dotiahol marketingovú kampaň a mieru vydávania videí do absolútneho extrému. Pýtate sa prečo? Pretože len za posledný mesiac vyšlo päť nových prezentačných videí.

Rock Bottom ukážka, ktorú nájdete vyššie, je ďalšou z rady trailerov, ktoré prezradili snáď všetko, čo od Rehydrated remaku možno očakávať. Láka pritom na atraktívne aspekty – akčnú adventúru v štýlovom a neopozeranom prostredí so svojským humorom.

SpongeBob SquarePants 2
Zdroj: thqnordic.com

Koniec koncov, kedy naposledy ste sa mohli ako rozprávajúca špongia, mierne obézna hviezdica, prípadne veverička, preháňať po rozľahlých vodných svetoch, skákať, prekonávať prekážky a bojovať s morskou faunou? Snáď jedine v dobách, keď Battle for Bikini Bottom pôvodne vyšlo.

A mimochodom, ide o pomerne rozsiahly remake, ktorý prispôsobí vizuálnu stránku súčasným štandardom. Vďaka svižne pôsobiacej hrateľnosti má šancu zaujať mladšiu i staršiu generáciu a ponúknuť zábavné dobrodružstvo plné unikátnych pasáží.

V prípade, že by ste si radi zaspomínali na detské časy, nová SpongeBob hra vychádza 23. júna 2020. Prichystať sa na ňu môžu hrdí majitelia konzol PlayStation 4, Xbox One, Nintenda Switch a vlastníci osobných počítačov (Steam).

Ste zvedaví na SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom Rehydrated? Dáte na prahu leta šancu akčnej adventúre, ktorá vás v týchto horúcich časoch nepochybne osvieži? Určite nám dajte vedieť prostredníctvom komentárovej sekcie. 

Zdroj: YouTube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -