Spotify práve spustilo funkciu Group session. Ako môžete jednoducho počúvať hudbu s kamarátmi?

Nenechajte si ujsť

Spotify spúšťa Group session

Spotify začalo poskytovať šikovnú funckiu Group session v beta verzii, pomocou ktorej si môžete púštať tie isté pesničky s ľuďmi okolo vás. Všetci zúčastnení budú však musieť mať zakúpené Premium.

Pripoja sa na vás tým, že jednoducho v sekcii Play zvolia možnosť Connect. Je to tá istá časť, v ktorej sa púšťa hudba na reproduktory alebo iné zariadenia. Tam sa už pomocou skenovania kódu z vášho mobilu budú môcť pripojiť do Group session.

group sessions
Zdroj: iphonehacks.com

Vlastnosti tejto funkcie

Hneď, ako sa všetci pripoja, môžete pustiť hudbu. Všetci sa zmocnia kontroly nad prehrávaním, a taktiež budú môcť pridávať nasledujúce songy do radu. Šírenie hudby pomocou Group session vám však nebude fungovať, ak už s niekym zdieľate svoj Premium účet.

Ohromujúca vlastnosť je tá, že ak niektorý zo zúčastnených napríklad zmení hlasitosť hudby, tak to ovplyvní aj vaše zariadenie. A toto mi príde ako úžasná vychytávka z hľadiska technológií.

Spotify taktiež oznámilo celú túto funkciu iba za ako jej úplný začiatok. Teda sa ešte môžme tešiť na veľa noviniek.

Predpokladá sa, že keď sa veci vrátia do normálu po pandémii koronavírusu, táto funkcia nájde použitie hlavne na žúroch ale aj kdekoľvek inde.

zdroj: engadget.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -