Spoločnosť Spotify zmenila svoje ponuky a rozšírila jednu z možností predplatenia služby. Čo nové nám priniesla?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Spotify prináša zmeny

Spotify je služba, ktorá za mesačné predplatné ponúka možnosť neobmedzenej hudby pre jednotlivca, no aj skupinu. Okrem toho je ju možné využívať aj zadarmo, no bez niektorých z benefitov. Snáď jedna z najobľúbenejších možností predplatenia si tejto aplikácie je rodinné predplatné, pri ktorom sa môžu zaregistrovať pod jeden zdieľaný účet až šiesti užívatelia za neuveriteľných 8,99 eur. Stačí len, aby mali spoločnú adresu trvalého bydliska. Spoločnosť Spotify však pre nás v tomto ohľade priniesla nejaké zmeny.

Spotify nám chce uľahčiť toto náročné obdobie. Pre účty vytvorila možnosť spoločne počúvať hudbu, aj keď sa jednotlivci sociálne dištancujú. Táto zmena samozrejme pomôže viac ľuďom, ktorí žijú v krajinách s horšou situáciou spojenou s pandémiou koronavírusu.

Spotify
Zdroj: engadget.com

Ako na to?

Aby ste túto sociálne dištančnú párty mohli započať, musíte ísť na Connect menu (vľavo dole) a tam zvolíte začatie skupinového počúvania (start a group session). Následne môžete zdieľať link s rodinou a priateľmi alebo im jednoducho poslať kód na oskenovanie. Každý člen môže zvoliť pesničku, pozastaviť ju, zmeniť a pridať nové piesne do poradia. V skupine vás môže byť až päť a všetci budete mať rovnaké práva.

Spotify sa o niečo podobné pokúšala aj v minulosti. Dovolila užívateľom vytvárať si a zdieľať playlisty. Teraz ich však môžete počúvať všetci naraz. Zatiaľ sa táto možnosť nachádza iba v beta verzii a spoločnosť ju plánuje meniť a opravovať podľa spätnej väzby užívateľov.

Využijete túto možnosť? Dajte nám to vedieť do komentárov.

Zdroj: cnet.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -