Ako jednoducho stiahnuť videá z Instagramu, či už cez PC alebo mobil?

Nenechajte si ujsť

Páči sa vám nejaké video na Instagrame, chcete ho stiahnuť do mobilu, notebooku alebo vášho PC, ale neviete ako na to?  Veľa ľudí s tým má naozaj veľké problémy, avšak nie je to také ťažké, ako sa zdá! Okrem toho, že Instagram ponúka funkciu ukladania fotiek a videí priamo u nich v aplikácii, žiadnym iným spôsobom neponúkajú možnosť sťahovania. Sťahovanie videí z Instagramu je naozaj hračka!

Sťahovanie videí z Instagramu pomocou PC

Veľmi jednoduchá možnosť je stránka downloadinstagramvideos.net. Práca s touto stránkou je veľmi jednoduchá a zvládne ju každý. Stačí prejsť na Instagram cez počítač alebo notebook, otvoriť si vybrané video a klikom na tri bodky v pravom hornom rohu sa nám otvoria možnosti, z ktorej si vyberieme skopírovať odkaz. Tento link sa nám automaticky skopíruje a my ho len vložíme na spomínanú stránku. Tam klikneme na Download Instagram video a to sa nám stiahne do nášho zariadenia. Táto stránka samozrejme funguje aj na mobilných telefónoch.

sťahovanie videí z Instagramu
sťahovanie videí z Instagramu

iOS

Ak máte iPhone a nechcete sťahovať videá pomocou hore uvedenej formy, môžete ich sťahovať aj cez aplikáciu, ktorú si stiahnete klasicky v App Store. Jej názov je Blaze: Browser & File Manager. Aplikácia je spoplatnená sumou 0.99 $.

 

Android

Android má niekoľko aplikácií, ktoré dokážu sťahovať videá, ako aj fotky z Instagramu a dokonca sú zadarmo. Jednou z nich je napríklad Video Downloader for Instagram, aplikácia, ktorej názov hovorí za všetko. Aplikácia je zadarmo, takže sa v nej vyskytujú reklamy, ale to skoro vôbec neprekáža. Budeme pri nej potrebovať skopírovať odkaz a to takou formou, ako pri počítači alebo notebooku, cez tri bodky.

sťahovanie videí z Instagramu
zdroj: icecreamapps.com

Zdroj: techradar.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -