Muž, ktorý sa už 3-krát vkradol do domu Kendall Jenner: Tentokrát ju čakal pri bazéne! Prečo ho za to neviní?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

S dnešnou dobou máme takmer nulové súkromie. Všetky základné informácie si o nás dokáže ktokoľvek nájsť na internete, my sa proti tomu pritom väčšinou ani nebránime. Oproti tomu, čo zažívajú celebrity, je to však ešte „nič“. Vedeli by ste si predstaviť, že milióny ľudí by riešili, čo ste si obliekli na nákup do potravín? Alebo by kritizovali to, s kým sa stretávate? Alebo by sa nebodaj už po tretíkrát vlámali do vášho domu, lebo sú vami posadnutí? Je dosť možné, že by ste reagovali podobne ako Kendall Jenner!

kendall jenner
Zdroj: marieclaire.com

Kendall Jenner si počkal pri bazéne!

22-ročná modelka Kendall Jenner opäť kritizuje médiá. Nepredbiehajme však. Čo jej hnev spôsobilo? Ako sa dozvedáme, do jej vyše 7-miliónového domu sa už po tretíkrát vkradol 37-ročný muž. Samozrejme, na pozemku nemal čo robiť, no naozaj šlo už o jeho tretí pokus o stretnutie s mladou kráskou. Tentokrát ho našli sedieť pri jej bazéne. Čakal snáď, že sa s ním Kendall pôjde okúpať? 

Z viacerých zdrojov sme sa dozvedeli, že John Ford bol ešte v utorok (16. októbra) zatknutý policajným zborom Los Angeles. Kauciu mu nastavili na sumu 20 000 dolárov a z väzby ho prepustili, len aby ho za ten istý priestupok zatkli vo štvrtok ráno (18. októbra). Portál TMZ taktiež upozornil na to, že Ford už bol tentokrát obvinený ako z trestného prekročenia na cudzí majetok, tak aj z ignorovania súdneho zákazu približovať sa k osobe Kendall Jenner. Kauciu navýšili na 30 000 dolárov.

Kendall Jenner Alleged Stalker
John Ford, údajný stalker; Zdroj: theblast.com

Predstaviteľ právneho zastupiteľstva mesta Los Angeles taktiež potvrdil, že Ford bol za prekročenie na majetok modelky zatknutý ešte v júli.

Kendall svoj hnev nemieri na samotného stalkera, ale na médiá!

Mladá hviezda je z týchto udalosti nepochybne rozrušená. Ešte viac v nej však pochopiteľne vrie hnev, ktorý prekvapivo nesmeruje na samotného Forda. Kendall svoj názor jasne dala najavo na svojom Twitteri, kde odhalila, že sa skutočného vinníka situácie považuje portál TMZ:

„A ako si myslíte, že títo desiví ľudia vedia, kde sa nachádza môj dom? Pretože nevydávate len fotky, ale aj moju lokalitu. Je to viac ako nebezpečné. Nie je to jediný kúsok súkromia, ktorý by nám mal ostať?“

kendall jenner
Zdroj: beam.land

Kendall tu nekončila a vo svojom výroku pokračovala takto:

„Rozumiem, do akého života som vstúpila, ale ak vydáte presnú lokáciu môjho bydliska, tak vtedy ohrozujete môj život. Váš domov je vaše bezpečné útočisko, ale kvôli vám to pre mňa neplatí. Mali by ste sa za seba hanbiť.“

22-ročná hviezda už má dlhšiu históriu s podobnými ľuďmi. V jednej epizóde šou Keeping Up with the Kardashians odhalila, že „doslova raz, možno dvakrát do týždňa má za sebou stalkera.“ Kendall k tomu dodala: „Pri mojom dome sa niekto ukáže každý deň.“

kendall jenner
Zdroj: allure.com

Čo na to vravíte? Viete si predstaviť, ako by ste sa s podobnou situáciou vysporiadali vy? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: tmz.com, mirror.co.uk, twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -