Dvaja noví herci z filmu Strážcovia Galaxie 2 si v Marvel sérii pobudnú dlhšie ako sa očakávalo! O koho sa jedná?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Strážcovia Galaxie 2 predstavia dve veľmi dôležité Marvel postavy, ktoré s nami nebudú iba v jednom filme!

Tento mesiac bude pre celý Marvel štáb asi jeden z najťažších! Pokračovanie úspešnej Marvelovky, Strážcovia Galaxie, si už čoskoro odbije svoju premiéru. No a keď sa Marvel snaží všetko ohľadom filmu zakrývať pod rúškom tajomstva, je jasné, že im to tak ľahko neujde. Niektoré informácie sa ale jednoducho na povrch dostať musia! Konkrétne táto, ktorá je ozaj veľká, a v hlave nám vytvorila ešte viac otázok ako predtým.

O tom, že sa vo filme objavia Kurt Russell a Sylvester Stallone vieme už dávno. Vieme aj to, že Russel si zahrá Star-lordovho otca, Ega. Koho si však zahrá Stallone bohužiaľ doteraz netušíme. Jeho postava totiž stále figuruje ako neznáma. Ak však špekulujete nad tým, kto by to mohol byť, táto informácia vám možno pomôže. V rozhovore s portálom Fandango, režisér James Gunn potvrdil, že Stallone aj Russel sú veľké postavy, ktoré v Marvel Univerze ani zďaleka nekončia.

Nová fotka Kurta Russella ako Ega; Zdroj: inverse.com
Nová fotka Kurta Russella ako Ega; Zdroj: inverse.com

Toto tvrdenie je vskutku zaujímavé. To, že je Ego veľká postava nám je asi všetkým jasné, no žeby až takáto? V prípade Stalloneho si ani neodvažujem tipnúť, o koho by mohlo ísť. Na internete začala kolovať správa, že by si mohol zahrať postavu menom Nova. Či to tak teda bude alebo nie, sa možno dozvieme už o pár týždňov. Pravdepodobne nám to potvrdí zverejnenie nových LEGO setov k filmu, alebo Funko Pop! postavičky. Určite sme však zvedaví, čo všetko má Marvel s oboma postavami v pláne!

Koho myslíte, že si Sylvester Stallone vo filme zahrá? Tešíte sa na obe postavy? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -