Laurel a Hardy sa vracajú v prvom traileri na životopisný film Stan & Ollie!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Stan & Ollie trailer

Aj tento rok si fanúšikovia starej kinematografie prídu na svoje. Začína sa oscarová sezóna a síce sme už videli zopár projektov, ktoré možno uvidíme na veľkej ceremónii, stále je tu zopár ďalších, ktoré ešte musia čakať na svoju premiéru. Jedným z nich je nepochybne film Stan & Ollie, ktorý príde už koncom tohto roka a rozpráva o dvoch najslávnejších filmových komikoch v dejinách, Stanovi Laurelovi a Olliverovi Hardym.

Populárna komická dvojka sa teda pridáva do tohtoročného boja o zlatú sošku. Každopádne, už teraz je jasné, že ak by sa aj film nedostal medzi najlepší výber roka, o ich hercoch to platiť nebude. Steve Coogan a John C. Reilly totiž priam žiaria ako Stan a Ollie a rozhodne patria medzi dôvody, prečo film v kinách tento rok nezmeškať.

Kam presne sa teda nový projekt dostane zatiaľ nevieme, no ak sa štúdiu podarí film dobre pretláčať, myslíme si, že sa cenám nevyhne. Štúdio Sony Pictures Classic je navyše známe tým, že každý rok má na ceremónii hneď niekoľko zástupcov na najlepší film roka, takže nevidíme žiaden problém, prečo by Stan & Ollie nemohol byť ďalším z nich.

Na režisérske kreslo si sadol John S. Baird, ktorý má na konte zatiaľ len film Špina. O scenár sa postaral Jeff Pope, ktorý bol za svoju prácu na mnohých britských seriáloch ocenený cenami BAFTA. Film mal zatiaľ premiéru na Londýnskom festivale BFI, kde získal fantastické hodnotenia od kritikov. Na portáli Rottentomatoes si zatiaľ drží rating 92%, ktorý by mohol značiť fantastický začiatok ich cesty k zlatej soške.

Čo vravíte na nový Stan & Ollie trailer? Očakávate, že sa film dostane až na Oscary? Páčia sa vám herci Steve Coogan a John C. Reilly v hlavných úlohách? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -