Stane sa z Venoma trilógia? To záleží len na nás!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Stane sa z Venoma trilógia?

Nový komiksový vesmír sa rozbieha so štúdiom Sony a odštartuje už v októbri. Prvým filmom bude ten o populárnom Marvel záporákovi Venomovi s hereckou hviezdou Tomom Hardym. Či už dopadne dobre alebo zle netušíme, určite však poznáme mnoho dôvodov, aby to mohlo dopadnúť obojako. Každopádne, štúdiu to až tak vadiť nebude. Prečo? To je jednoduché, pre nich bude projekt úspešný hlavne ak zarobí.

No a podľa všetkého s tým rátajú, keďže hlavného herca už zapísali na tri filmy s Venomom. Presne tak, očividne majú naplánovanú celú trilógiu s týmto symbiontským hrdinom a my sa im ani nedivíme. Síce boli fanúšikovia z prvej ukážky mierne sklamaní, ďalšie trailery ich očividne nadchli. O Venomovi sa totižto rozpráva a to je to, čo Sony potrebuje. Vzhľadom na to, že Hardy podpísal zmluvu na 3 filmy teda rátajú s úspechom aj keby film nebol zrovna dobre hodnotený.

trailer na film venom
Z Venoma sa možno stane trilógia; Zdroj: youtube.com

Pôjde teda o risk pre všetkých. Ak bude film naozaj zlý, môže to uškodiť aj samotnému Hardymu. V podstate by sa z toho mohla stať nová 50 shades séria, kedy by sa jednoducho museli urobiť tri filmy, pričom by ich nikto vyslovene nechcel. To však zachádzam už moc ďaleko a snáď sa niečoho takého Venom nedožije.

Čo teda od Venoma čakať to tiež netušíme. Chcú nám priniesť Venoma pre fanúšikov, na zatiaľ sa fanúšikovským veciam pomerne vyhýbajú. Ťažko teda povedať, čo od tohto čakať, no vedzte, že to my všetci tomuto filmu zvolíme osud. Snáď sa ale dočkáme naozaj zaujímavej komiksovky, ktorá do žánru prinesie novú energiu. A ak aj nie, dúfame, že sa aspoň na akciu hlavného hrdinu bude dať pozerať a to až tak, že by sme si priali pokračovanie. Nuž, snáď Tom Hardy vedel k čomu sa upísal!

Tešíte sa na Venoma? Myslíte, že bude projekt úspešný u kritikov ale aj u divákov? Chceli by ste vidieť tri filmy s Venomom? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -