Seriály

Od októbra stanica CW víta úžasnú Supergirl!

k sa aspoň trochu zaujímate o seriály, určite vám neušlo vlaňajšie prekvapenie roka, seriál Supergirl. Prvá séria si získala veľkú priazeň nie len u divákov, ale aj u kritiky (na Rottentomatoes si drží úctihodných 96%) a tak s nami Supergirl bude aj ďalší rok. Avšak nastala jedna zásadná zmena. Supergirl sa lúči so stanicou CBS a od Októbra sa bude vysielať na CW. Prečo je to zásadná zmena, pýtate sa? Postava Supergirl sa týmto oficiálne pripojila do takzvaného Arrow-verse.

Supergirl a Flash

Supergirl a Flash

Čo to ale znamená pre Supergirl?

Stanica CW sa preslávila svojim superhrdinským seriálom Arrow. A kedže ten zožal ohromný úspech, spravili to, čo Marvel spravil s filmami. Vytvorili ďalšie seriály, s novými superhrdinami, a zasadili ich do jedného sveta, kde všetci spolu žijú, v pár epizódach (crossoveroch) sa navštevujú, a vzájomne si pomáhajú. Jeden crossover so Supergirl ale už prebehol. V osemnástej epizóde sme mohli vidieť Flasha. Čo sme sa vtedy dozvedeli bolo to, že Flash a teda aj ostatní v Arrow-verse, žijú na druhom, alternatívnom svete (o rôznych svetoch ste mohli počuť v seriály Flash, v DC je to častá vec). Ako teda Supergirl do tohto Arrow-verse zapadne uvidíme, no CW má z toho obrovskú radosť. Je to aj vidno, lebo prvé epizódy všetkých CW superhrdinských seriálov, začnú crossovermi. Tvorcovia sľubujú, že sa v druhej sérii máme na čo tešiť, pretože sa ukáže aj dlho spomínaný Karrin bratranec, Superman. Na záver iba prikladáme oficiálny plagát.

Supergirl

Sledovali ste prvú sériu Supergirl? Čo hovoríte na jej pripojenie sa k ostatným superhrdinom? O svoje názory sa s nami podeľte v komentároch.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Seriály

  Netflix odhalil ich 10 najpozeranejších originálnych seriálov za posledný rok

  Seriály

  Aké to je žiť s chorobou, ktorú nikto nepozná? Dozviete sa v novom seriáli Niečo ma zabíja

  SeriályTrailery

  Vieme, kedy vychádza nový seriál od Netflixu menom Daybreak. Pozrite si trailer

  Seriály

  Maďar žaluje Marvel pre ukradnutú ikonickú zvučku z animáku X-Men

  Pridaj komentár