Star Trek 4 bez Chrisa Pinea a Hemswortha? Herci sa vraj nechcú do pokračovania vrátiť!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Star Trek 4 bez Chrisa Pinea a Hemswortha?

Star Trek sa asi už čoskoro zaradí medzi najchaotickejšie filmové série, keďže nikto z nás momentálne netuší, ako to bude s ich filmami ďalej. Vieme, že s nimi chce štúdio pokračovať, avšak od vydania zatiaľ posledného tretieho dielu sme tu toho o štvorke moc nepočuli. Najväčšie správy prišli iba s oznámením, že sám Quentin Tarantino napíše jeden diel, ktorý by mal byť v hlavnej sérii. Vyzerá to ale tak, že ak aj Tarantino niečo pre nich píše, štvrtý diel to pravdepodobne nebude. Štúdio už totiž začalo podpisovať zmluvy s hercami, čo znamená, že majú hotový príbeh pre ďalšie pokračovanie.

Avšak tu prichádzame k ďalšiemu problému. Pamätáte si, keď sa oznamovalo, že v Star Trek 4 uvidíme naspäť aj Chrisa Hemswortha? Nuž, očividne sa tak nestane, keďže podľa posledných zvestí je Hemsworth nespokojný s platom a odmieta zmluvu podpísať. Aby toho však nebolo málo, rovnako naštvaná odišla od podpísania zmluvy aj hlavná hviezda nových filmov, Chris Pine. Je teda možné, že by sme štvrtý diel videli bez kapitána Kirka a jeho otca?

Hviezda nových Star Trek filmov nechce podpísať zmluvu na štvrtý diel; Zdroj: paramount.com

Problémy s výplatou

Ťažko povedať, keďže práve títo dvaja patrili medzi hlavné dôvody, prečo sa fanúšikovia na Star Trek 4 tešili. Ostatní herci sa vraj zatiaľ k podpisovaniu nedostali, takže ich názor nepoznáme. Vyzerá to ale tak, že štúdio Paramount muselo prístupiť k riadnym zmenám, keďže tretí diel Star Treku dosť v tržbách prepadol. Celosvetovo zarobil iba chabých 343 miliónov, čo je na film s rozpočtom 185 miliónov naozaj veľký prepad.

Žeby teda Trekkies stratili záujem o nové filmy? Aj to je možné. Každopádne, pochybujeme, že by sa z nového Star Treku stal hit ak by v ňom neučinkoval kapitán Kirk. Rovnako to platí aj o Chrisovi Hemsworthovi, ktorý sa síce ako Kirkov otec v jednotke objavil iba na chvíľu, no jeho meno sa odvtedy poriadne zväčšilo. Thor v Star Treku by teda bol extrémny ťahák pre mnohých fanúšikov, najmä po filmoch ako Ragnarok a Infinity War. Určite by teda o neho nechcelo štúdio prísť a my sme veľmi zvedaví, ako sa k celej tejto situácii Paramount postaví.

Tešíte sa na Star Trek 4? Pozreli by ste si ďalšiu kapitolu aj bez týchto dvoch mien? O aký Star Trek sa teda podľa vás Tarantino postará? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -