7 hercov pre Star Trek: Discovery máme potvrdených!

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Star Trek: Discovery už čoskoro!

Ktorá ikonická postava Vám napadne ako prvá, ak sa povie toto slovné spojenie? Alebo ktorý film alebo seriál Vám napadne? Alebo ktorá posádka? Ťažko povedať. Star Trek je na scéne už veľmi dlho. Už vyše 50 rokov. A za tých 50 rokov sme tu mali už mnoho produktov zo sveta Star Treku. No a teraz, v roku 2017, k nám príde nový seriál zo sveta Star Treku s názvom Star Trek: Discovery.

O novom Star Treku nepíšeme len tak zo srandy. Totižto pred nedávnom bolo potvrdených prvých 7 hercov, ktorí majú tú česť vstúpiť do sveta Star Treku!

Star Trek: Discovery

Herecké obsadenie je vonku!

Chris Obi sa nám predstaví ako T’Kuvma. V roli Lt. Saru sa nám predstaví Doug Jones. Potom uvidíme herečku Sonequa Martin Green ako Lt. Commanderku Rainsford. Anthony Rapp si zahraje Lt. Stalmetsa. Herečka Michelle Yeoh si zahrá Captain Giorgio. Potom uvidíme Mary Chieffo a.k.a. L’Rell a Shazad Latif alias Kol.

Tak čo vravíte na obsadenie? Pravdu povediac, pre niekoho, kto sa nevyzná, sú to úplne neznáme mená. Vlastne, ani väčšina, čo sa vyzná tie mená nepozná. [Ani my nie, a to už je naozaj čo povedať…] A to je popravde celkom divné. Filmy z najnovšej generácie majú v sebe hercov ako Chris Pine, Zachary Quinto či Zoe Saldana. A tí herci aj boli známi ešte pred tým, než prišiel Star Trek. A čo taká, ešte hlbšia história. Kto by nepoznal takého Patricka Stewarta, Leonarda Nimoya, Williama Shatnera či LeVara Burtona? Samé herecké legendy. No keď si čítate tieto mená, ktoré budú v Star Trek: Discovery, tak z nich nemáte taký pocit, že ste ich už niekde počuli, alebo videli.

A nám teda neostáva nič iné len v nádeji čakať a dúfať, že Star Trek: Discovery nebude niečo ako začiatok konca celej histórie Star Treku. A že bude hrdo a poctivo reprezentovať tento kultový seriál, na ktorom mnoho, aj našich rodičov vyrastalo.

Foto: memory-alpha.wikia.com, cbs.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -