Filmy

Mal by Tarantino natočiť svoj krvavý Star Trek film? Herci v tom majú jasno!

Star Trek film Quentinta Tarantina by mal byť jeho desiatym režisérskym počinom. Podľa toho, za čím si doteraz stál, by to znamenalo, že pôjde o jeho posledné dielo. Projekt však stále zahaľuje rúška tajomstva. Tu dnes čiastočne odkrýva jeden z hercov filmovej série, ktorý má jasný odkaz pre štúdio Paramount: mali by krvavý R-rated Star Trek predsa len nakrútiť?

Zdroj: marinimz.com

Star Trek film Quentinta Tarantina

Hereck Karl Urban si zahral v Star Treku (2009) od J.J. Abramsa. Objavil sa aj v obidvoch pokračovaniach Into Darkness (2013) a Beyond (2016). V novej sérii filmov stvárňuje ikonického Leonarda McCoya, taktiež prezývaného “Bones”.

Je neznáme, či Tarantino svoj film natočí s hercami ako je Karl Urbanteda s pôvodným obsadením. Má totižto takmer neobmedzené možnosti, pričom môže obsadenie úplne nahradiť, alebo sa vydá úplne inou cestou a ukáže nám Star Trek príbeh, aký tu ešte nebol.

Karl Urban star trek

Zdroj: syfy.com

Tak či onak, aj keď Urban netuší, či bude mať v novom projekte miesto, verí, že film by sa natočiť mal. Toto povedal v nedávnom rozhovore:

“Je to projekt, o ktorom v skutočnosti nemám žiadne informácie. Nečítal som scenár, no rozumiem základnému konceptu. Myslím, že keby to Quentin Tarantino spravil, bolo by to fenomenálne. Určite je jedným z najvzrušujúcejších pracujúcich režisérov, a ak má záujem natočiť Star Trek film, štúdio by bolo šialené, keby mu to nedovolilo.

Star Trek film Quentinta Tarantina

Zdroj: usatoday.com

O samotnom filme toho veľa nevieme. Je iba známe, že Tarantino prišiel so svojím nápadom za J.J. Abramsom. Tomu sa to páčilo, a tak s tým prišli za štúdiom Paramount, ktorí sa príbehu chytili. Najali scenáristu Marka L. Smitha, ktorý už dokončil príbeh. Predchádzajúce plány na pokračovanie padli popolom a momentálne sa zdá, že Star Trek film Quentinta Tarantina naozaj uvidíme.

Tešíte sa na tento projekt? Dokáže podľa vás režisér priniesť najunikátnejšie sci-fi vôbec? Vaše názory a predpovede nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: movieweb.com, huffpost.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár