Pozrite si trailer na nový zábavný animovaný seriál Star Trek: Lower Decks

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Nová adaprácia starého Star Treku

Nový seriál Star Trek: Lower Decks od CBS dostal prvý trailer. Jedná sa o vôbec prvú animovanú adaptáciu populárneho Star Treku za posledných 45 rokov. Pred tým sme mohli vidieť animovaný seriál Star Trek: The Animated Series, ktorý vyšiel v roku 1973.

Star Trek: Lower Decks predstavuje úplne nový pohľad na starú svetoznámu franšízu. Seriál bude mať desať epizód a už teraz je isté, že bude mať aj druhú sériu.

Kto stojí za Star Trek: Lower Decks a o čom seriál bude?

Tento seriál má na svedomí veterán z Ricka a MortyhoMike McMahan. Vytvoril príbeh o podpornej posádke, ktorá žije v útrobách na samotnom spodku U.S.S. Cerritos (jedna z najmenej dôležitých vesmírnych lodí Star Treku). Celý seriál sa odohráva v roku 2380.

Star Trek: Lower Decks
Zdroj: looper.com

Posádka je zložená z podporučíčky Beckett Mariner, ktoru dabuje Tawny Newsome. Ďalej z podporučíka Brada Boimlera, ktorému hlas prepožičal Jack Quaid. Nechýba podporučíčka Tendi, ktorú dabuje Noël Wells a podporučík Rutherford, ktorý nesie hlas Eugena Cordera.

Jedná sa o Star Trek príbehy pre mladších divákov s oveľa atraktívnejším a modernejším vzhľadom. Ku klasickej franšíze sa tak možno vráti mnoho starých fanúšikov a snáď pribudnú aj úplne noví, ktorí si po zhliadnutí animovanej adaptácie budú chcieť pozrieť aj originálny príbeh.

Star Trek: Lower Decks
Zdroj: trekmovie.com

Trailer na Star Trek: Lower Decks

V traileri vidíme, že posádka je veľmi dynamická a rozmanitá. Má svojho zabávača, prirodzený talent, tichý hanblivý článok aj ambiciózneho, no nie až tak talentovaného člena. Svoje úlohy berú zodpovedne, no nedokážu povedať nie zábave, z ktorej často vzíde katastrofa. Ich prácu nikto nevidí, no to neznamená, že nie je dôležitá. A to si samozrejme uvedomujú.

Predsa len by boli však radšej videní a uznávaní za svoje úspechy. Nechcú byť už len podradnými šedými pracovníkmi v obrovskom systéme, v ktorom si ich nikto nevšimne, pokiaľ niečo nedokašľú. Zapájajú sa tak aj to misií a útokov, do ktorých im nič nie je a posádka lode si ich pomaly ale isto začne všímať. Ako dopadnú dobrodružstvá týchto nedocenených pracovníkov?

Čo si myslíte o novom animovanom seriáli Star Trek: Lower Decks a čo hovoríte na jeho trailer? Pozriete si tento seriál? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -