Filmy

Star Trek od Quentina Tarantina bude štvrtý diel v novej sérii! Kedy sa začne robiť?

Star Trek od Quentina Tarantina bude štvrtý diel v novej sérii!

Keď sme sa pred pár mesiacmi dozvedeli, že sám Quentin Tarantino sa pustí do výroby nového Star Trek filmu, nikto z nás si to nevedel poriadne predstaviť. Človek s takou významnou filmografiou sa zrazu pustí do takéhoto sci-fi? V tom musí byť nejaký háčik. My sme si napríklad mysleli, že pôjde o nejaký samostatný film v sérii, ktorý nebude presne zapadať do sveta novej trilógie, ktorú začal J.J. Abrams v roku 2009.

Menšie podozrenie na vyvrátenie našej teórie sme však dostali práve vtedy, keď bol ako producent do tohto filmu ohlásený práve Abrams. Žeby teda Tarantino skutočne pracoval na priamom pokračovaní novej série? Nuž, vyzerá to tak, že skutočne áno. Predstaviteľ Spocka, Zachary Quinto totižto konečne prezradil, čo zatiaľ ohľadom tohto celého procesu vie práve on.

Zachary Quinto ako SPock v nových Star Trek filmoch

Zachary Quinto ako Spock v nových Star Trek filmoch; Zdroj: pinterest.co.uk

Zachary Quinto o Tarantinovom Star Treku

“Viete, až kým nebudú dohody splnené, kontrakty podpísané a rozvrhy vyčistené, nič nie je vytesané do kameňa a môže sa stať hocičo. Avšak, to čo viem ja je, že Quentin mal jeden nápad, ktorý sa všetci snažili dávať dokopy a vyformovať ho, no teraz sa venuje jeho filmu o Mansonových vraždách (Once Upon a Time in Hollywood). Čiže až potom by sme možno urobili jeden film s ním. Čo je veľmi vzrušujúce a naozaj skvelé.”

Nemohol zatiaľ nič poriadne potvrdiť, no vyzerá to tak, že je projekt na dobrej ceste. Tým, že by teda práve on “spolu s ostatnými urobili jeden film s ním” nám vlastne potvrdil, že nepochybne pôjde o štvrtý diel v sérii. Síce je Tarantino známy svojou vyberanou filmografiou a každý svoj film má jedno číslo, vo svete Hollywoodu sa podieľal na mnohých projektoch, len nie ako režisér. Bude teda toto podobná situácia, alebo si film rovno aj zrežíruje a zradí ako svoj desiaty? Uvidíme, každopádne ten nám vravel už milionkrát, že je nesmierny fanúšik tejto série a že by sa veľmi rád podieľal na výrobe jedného filmu. Do práce sa teda pustí hneď po tom, čo dokončí svoj deviaty film – Once Upon a Time in Hollywood.

Tešíte sa na pokračovanie novej Star Trek série? Ste radi, že práve meno ako Quentin Tarantino robí štvrtý diel? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Herecké hviezdy ako obete i podvodníci vo filme Dokonalá lož

  Filmy

  TEÓRIA: Thanos stále žije a môže sa vrátiť do MCU. Potvrdzuje to táto vymazaná scéna z Avengers: Endgame

  Filmy

  Prečo má Elsa magické schopnosti a ako jej pomôže Anna? Ľadové kráľovstvo 2 už čoskoro odpovedá vaše otázky

  Filmy

  Máme sa na film V zajatí démonov 3 tešiť aj bez režiséra Jamesa Wana?

  Pridaj komentár